•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 295
   کد: 150152
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
   در اقدامی نو و به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع)؛

   جانبازان به میدان جانباز معنا دادند

   تجلیل از جانبازان به این شکل جدید و متفاوت از برنامه‌های تکراری و کلیشه‌ای برایم جالب و خاطره‌انگیز بود که امیدوارم این قبیل برنامه‌ها ادامه‌دار باشد.
   جانبازان به میدان جانباز معنا دادند

   همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز و با حضور شهردار مشهد جانبازان با گردهمایی و گرفتن عکس یادگاری به میدان جانباز معنا بخشیدند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غروب زیبای اولین روز اردیبهشت ماه است که میدان جانباز مشهد که به پاسداشت جانفشانی‌های عزیزترین فرزندان این مرز بوم مزین به نام جانباز شده است با عطر خوش گلهای بهاری میزبان جانبازان عزیز شهرداری مشهد شده تا با حضورشان این میدان به خود رنگ واقعیت بگیرد.
   متفاوت و زیبا بود
   یکی از جانبازان دفاع مقدس شهرداری مشهد که برای گرفتن عکس یادگاری به همراه همرزمانش کنار گلهای زیبای میدان جانباز ایستاده است با استقبال از این عمل نو و جدید شهرداری می‌گوید: تجلیل از جانبازان به این شکل جدید و متفاوت از برنامه‌های تکراری و کلیشه‌ای برایم جالب و خاطره‌انگیز بود که امیدوارم این قبیل برنامه‌ها ادامه‌دار باشد.
   جالب بود
   جانباز عزیز دیگری از این جمع نیز در حالی که با لبخندی بر لب به دنبال جایی مناسب در میان همرزمانش برای ثبت عکس یادگاری است، اظهار می‌کند: تاکنون چنین برنامه‌ای را تجربه نکرده بودم و برایم جالب بود.
   وی می‌افزاید: واقعیت این است برنامه‌هایی که قبل از این برای تجلیل از جانبازان برگزار می‌شد تکراری و یک شکل شده بود و جذابیت زیادی نداشت اما امروز برایمان خاطره‌انگیز شد.
   حس افتخار
   با جانباز عزیز دیگری هم صحبت می‌شویم تا نظرش رادر خصوص گردهمایی جانبازان شهرداری مشهد و گرفتن عکس یادگاری در میدان جانباز جویا شویم خنده لبخند زیبایی برلبانش می‌نشیند و در حالی که به تندیس جانبازان نصب شده در میان میدان که با حلقه‌ای زیبای گل محاصره شده‌اند تنها به یک جمله بسنده می‌کند و می‌گوید: احساس افتخار می‌کنم.
   امروز فراموش نخواهد شد
   تقی‌زاده؛ شهردار مشهد مقدس در حاشیه این گردهمایی صمیمی که برخلاف مراسم‌های تکراری در فضای باز و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر مشهد و مدیران شهری در میان جانبازان به بهانه ثبت تصویری یادگاری برگزار شد با تبریک تولد امام حسین، حضرت ابوالفضل و حضرت سجاد (ع) گفت: امروز در یک ابتکار جدید و متفاوت از برنامه‌های قبل با همکاران جانبازم به میدان جانباز آمدیم و با هم عکس یادگاری گرفتیم.
   وی با بیان این که فضای بسیار خوبی بود، افزود: به نظرم روزی خواهد بود که فراموش نخواهد شد و به یادگار خواهد ماند.
   شهردار مشهد مقدس اضافه کرد: هدف ما این بود که خارج از برنامه‌های مرسوم و کلیشه‌ای و به صورت جدید و متفاوت از جانبازان عزیز تجلیل کنیم.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 295
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .