•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 355
   کد: 150158
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد خبر داد:

   راه‌اندازی 3 مجتمع خدمات خودرویی در مشهد

   این سه مجتمع خدمات خودرویی در محدوده مناطق 2 و 3 شهرداری احداث خواهد شد که به ترتیب در خیابان طرحچی 23، انتهای کشاورز 1 و ابتدای بولوار بهمن دایر می‌شوند.
   راه‌اندازی 3 مجتمع خدمات خودرویی در مشهد

   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد از راه‌اندازی 3 مجتمع خدمات خودرویی در مشهد خبر داد.
   با بهره برداری از این مجتمع ها تعداد مجتمع‌های خدمات خودرویی به عدد 8 خواهد رسید.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، بهروز کیانی بیان کرد: احداث 3 مجتمع خدمات خودرویی جدید بر مبنای ساماندهی صنوف و جمع‌آوری مشاغل آلاینده از سطح شهر و در راستای رفاه حال شهروندان اجرا خواهد شد.
   وی در ادامه افزود: این سه مجتمع خدمات خودرویی در محدوده مناطق 2 و 3 شهرداری احداث خواهد شد که به ترتیب در خیابان طرحچی 23، انتهای کشاورز 1 و ابتدای بولوار بهمن دایر می‌شوند.
   مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد عنوان کرد: این 3 مجتمع خدمات خودرویی شامل خدماتی چون صافکاری و نقاشی، باطری‌سازی، مکانیکی، جلوبندی، کارواش و ... خواهد بود.
   کیانی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر 5 مجتمع خدمات خودرویی واقع در خیابان شهید مفتح، خیابان حرعاملی، ابتدای جاده قدیم نیشابور و شهرک رضوی مشهد به بهره‌برداری رسیده است.
    

   تعداد بازدید: 355
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .