•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 194
   کد: 150186
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
   با فروش 24 اثر بانوان هنرمند مشهدی به مبلغ 240 میلیون و 500 هزار ریال در نگارخانه شهر صورت گرفت؛

   شب باشکوه هنر مشهد

   72 اثر از 32 هنرمند مطرح مشهدی درسطح کشور در موضوعات خوشنویسی، تهذیب، مینیاتور، آثار قرآنی ائمه اطهار(ع) و آثار ادبی در حوزه موضوعات معنوی و اعتقادی به مدت 42 روز در این گالری به نمایش درآمد.
   شب باشکوه هنر مشهد

   با فروش 24 تابلوی خوشنویسی، تهذیب، مینیاتور، نقاشی‌خط، آثار قرآنی ائمه اطهار(ع) و آثار ادبی در حوزه موضوعات معنوی و اعتقادی در اختتامیه نمایشگاه «آثار بانوان هنرمند مشهدی» به مبلغ 240 میلیون و 500 هزار ریال شب باشکوه هنر مشهد رقم خورد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، شنبه شب گذشته در مراسم اختتامیه نمایشگاه «آثار بانوان هنرمند مشهدی» که با حضورهنرمندان ، شهردارمشهد، اعضای شورای شهر، مدیران شهری و فعالان اقتصادی در نگارخانه شهر برگزار شد 72 اثر از 32 بانوی هنرمند کلان‌شهر مشهد به فروش گذاشته شد و در پایان 24 اثر به مبلغ 240 میلیون و 500 هزار ریال به فروش رسید.
   محمدرضا فرهادی‌نیا، مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهدمقدس در حاشیه مراسم اختتامیه نمایشگاه «بانوان هنرمند مشهدی» گفت: 21 اسفند سال گذشته به همت همکاران و به دستور آقای شهردار مجموعه‌ای واقع در ساختمان تالار شهر مشهد که کارکردی دیگر داشت به بزرگترین نگارخانه شهر تبدیل شد.
   وی افزود: همزمان با افتتاح نگارخانه شهر، اولین نمایشگاه به مناسبت تولد حضرت فاطمه (س) به بانوان هنرمند مطرح وممتازمشهدی در سطح کشور اختصاص داده شد تا آثار خود را در معرض دید زائران و مجاوران قرار دهند.
   فرهادی‌نیا با بیان اینکه 72 اثر از 32 هنرمند مطرح مشهدی درسطح کشور در موضوعات خوشنویسی، تهذیب، مینیاتور، آثار قرآنی ائمه اطهار(ع) و آثار ادبی در حوزه موضوعات معنوی و اعتقادی به مدت 42 روز در این گالری به نمایش درآمد، اظهار کرد: خوشبختانه نمایشگاه بانوان هنرمند مشهدی در این مدت علاوه براین که با استقبال خوب زائران ومجاوران روبرو شد از سوی مسئولان و مدیران شهری از جمله معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده و مدیرکل فرهنگی وزیر نیرو نیز مورد توجه قرار گرفت.
   مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهدمقدس تصریح کرد: همچنین در طول مدت برگزاری این نمایشگاه شهردار مشهد، اعضای شورای شهر، فرماندار مشهد و تعدادی دیگر از مسئولان نیز از آثار بانوان هنرمند مشهدی بازدید کردند.
   وی گفت: درکنار بازدید زائران، مجاوران، مسئولان شهری و کشوری از آثار بانوان هنرمند مشهدی در نگارخانه شهر مشهد، سفرای کشور نروژ و اسلوونی نیز از این نمایشگاه بازدید کردند با استقبال از آثار به نمایش درآمده خواستار برگزاری این نمایشگاه در کشورهای خود شدند.
   فرهادی‌نیا افزود: تفاوتی که این نمایشگاه با سایر نمایشگاه‌ها در برگزاری اکسپوی هنری در اختتامیه آن داشت، این بود که براساس آن هنرمندانی که تمایل داشتند آثارشان در همین مکان به فروش برسد به فروش آثار خود اقدام کردند که طی آن 24 اثر به مبلغ 240 میلیون و 500 هزار ریال به فروش رسید.
   مجید خبیری


    

   تعداد بازدید: 194
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .