•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 211
   کد: 150208
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۲
   با حضور شهردار، فرماندار و اعضای شورای شهر مشهد در نگارخانه شهر انجام شد؛

   افتتاح نمایشگاه نخستین جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن

   این نمایشگاه با 70 اثر از 40 کشور جهان در نگارخانه شهر مشهد تا هفتم اردیبهشت صبح‌ها از ساعت 10 الی 12 و بعدازظهرها از ساعت 17 الی 19 آماده بازدید علاقه‌مندان است.
   افتتاح نمایشگاه نخستین جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن

   طی مراسمی و با حضور شهردار، فرماندار و اعضای شورای شهر مشهد نمایشگاه نخستین جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن در نگارخانه شهر افتتاح شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‍رسانی شهرداری مشهدمقدس، تقی‌زاده عصر امروز در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: از زحمات همکارانم در راه‌اندازی این گالری تشکر می‌کنم اما باید بگویم موضوع گالری و گالری‌داری کمی در مشهد مغفول مانده است.
   وی افزود: شاید این اقدام شهرداری مشهد به گالری‌های خصوصی ختم شود البته شهرداری و دولت نباید این کار را انجام دهند.
   شهردار مشهدمقدس با بیان اینکه گالری باید بازدید کننده داشته باشد، اظهارکرد: برپایی گالری باید به شهروندان اطلاع‌رسانی شود و با هماهنگی با آموزش و پرورش دانش‌آموزان به بازدید این نمایشگاه آمده تا آموزش را با زبان هنر منتقل کنیم.
   لازم به ذکراست؛ نمایشگاه نخستین جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن با 70 اثر از 40 کشور جهان در نگارخانه شهر مشهد تا هفتم اردیبهشت صبح‌ها از ساعت 10 الی 12 و بعدازظهرها از ساعت 17 الی 19 آماده بازدید علاقه‌مندان است.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 211
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .