•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 197
   کد: 150220
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۰۳
   فرماندار مشهدمقدس در افتتاح نمایشگاه نخستین جشنواره جهانی کاریکاتور جامعه ایمن:

   شهردار مشهد گام‌های زیبایی در کمک به هنر برداشته است

   قبل از این نمایشگاه کاریکاتور نیز شاهد برگزاری نمایشگاه آثار بانوان مشهدی در نگارخانه شهر مشهد بودیم که امیدوارم این اقدامات ادامه پیدا کند.
   شهردار مشهد گام‌های زیبایی در کمک به هنر برداشته است

   فرماندار مشهد گفت: شهردار مشهد گام‌های زیبایی در کمک به هنر در شهر مشهد برداشته است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، محمدرحیم نوروزیان عصر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه نخستین جشنواره جهانی جامعه ایمن که در نگار خانه شهر برگزار شد، افزود: در انتخابات سال 96 مردم فهیم شهر مشهد انتخاب شایسته‌ای در شورای شهر کردند؛ منتخبان شورا نیز هوشمندانه شهردارخوش سلیقه‌ای را انتخاب کردند.
   وی افزود: شهردار مشهد از زمان حضور در شهرداری قدم‌های زیادی برای کمک به هنر برداشته است زیرا در این زمینه دچار کمبود هستیم.
   فرماندار مشهدمقدس اضافه کرد: خوشحال هستیم که نگارخانه شهرمشهد با رویکرد فرهنگی با همت شهردار و همکارانشان ایجاد شده جایی که قبل از آن کارکردی نداشته است.
   نوروزیان گفت: قبل از این نمایشگاه کاریکاتور نیز شاهد برگزاری نمایشگاه آثار بانوان مشهدی در نگارخانه شهر مشهد بودیم که امیدوارم این اقدامات ادامه پیدا کند.
   مجید خبیری

    

   تعداد بازدید: 197
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .