•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 412
   کد: 150758
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۰
   مدیرکل امور شهرسازی شهرداری مشهد:

   اجرای طرح نظام جامع پاسخگویی و پایش، شفاف‌سازی عملکرد است

   در کنار اجرای این طرح فرآیندهای شهرسازی شهرداری در حال بازنگری است لذا از دفاتر پیشخوان شهرسازی درخواست داریم پیشنهادات خود را در این زمینه منعکس کنند.
   اجرای طرح نظام جامع پاسخگویی و پایش، شفاف‌سازی عملکرد است

   مدیرکل امور شهرسازی شهرداری مشهد گفت: اجرای طرح نظام جامع پاسخگویی و پایش عملکرد شهرداری مشهد، شفاف‌سازی عملکرد است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، مریم عرب احمدی در جلسه آموزشی نظام جامع پاسخگویی و پایش عملکرد شهرداری مشهد که عصر امروز در فرهنگسرای ترافیک برگزار شد، بیان کرد: یکی از اهداف شهرداری پاسخگویی سریع، شفاف و ایجاد رضایت در شهروندان است.
   وی افزود: با توجه به این مهم در طرح نظام جامع پاسخگویی و پایش عملکرد شهرداری مشهد با هدف شفاف‌سازی عملکرد اجرایی شده است که در این راستا تمامی مراحل و فرآیند اخذ گواهی‌ها و پروانه‌ها به شهروند اطلاع‌رسانی می‌شود.
   مدیرکل امور شهرسازی شهرداری مشهد اضافه کرد: در حال حاضر بخش زیادی از اجرای این طرح مربوط به دفاتر پیشخوان شهرسازی است لذا نیاز است تا اطلاعات شهروندان به درستی وارد شود و اگر اطلاعات مالکان به درستی وارد نشود از مصادیق تخلف است چون قرار است مراحل کاری به شهروند اطلاع‌رسانی شود.
   عرب احمدی از بازنگری فرآیندهای شهرسازی خبر داد و گفت: در کنار اجرای این طرح فرآیندهای شهرسازی شهرداری در حال بازنگری است لذا از دفاتر پیشخوان شهرسازی درخواست داریم پیشنهادات خود را در این زمینه منعکس کنند.
   وی ادامه داد: همچنین طبق مصوبه شورای اسلامی شهر در سال گذشته، تا انتهای بهار سال جاری باید ارزیابی عملکرد دفاتر خدمات شهرسازی طبق شاخص‌های کیفی ارائه شده از سوی شورای شهر انجام و ارائه شود.
   عرب احمدی تصریح کرد: با انجام این ارزیابی دفاتر خدمات شهرسازی رتبه‌بندی و بعد از آن ارجاع تنها براساس رتبه خواهد بود.
   فرزانه نثاری
    

   تعداد بازدید: 412
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .