•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 544
   کد: 150817
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
   در بازدید مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی از منطقه ملی نمونه گردشگری هفت حوض مطرح شد؛

   ضرورت حفظ محیط زیست طبیعی در اجرای طرح‌های هفت حوض

   در این بازدید وی از نزدیک در جریان مراحل پیشرفت طرح‌های عمرانی در حال اجرا در این مجموعه قرار گرفت و راهکارهای مد نظر برای الحاق این منطقه گردشگری با کاربری مصوب در طرح جامع شهر مشهد بررسی شد.
   ضرورت حفظ محیط زیست طبیعی در اجرای طرح‌های هفت حوض

   مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی بر ضورورت حفظ محیط زیست طبیعی در اجرای طرح‌های منطقه ملی نمونه گردشگری هفت‌حوض تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، بهاره بزرگمهر با بیان این مطلب در جریان بازدید از بوستان هفت حوض، بیان کرد: جلوگیری از دستکاری بی‌رویه در طبیعت در راستای تصویب طرح جامع هفت‌حوض دارای اهمیت است.
   وی با طرح دغدغه‌های زیست محیطی معطوف به عدم مداخله آسیب‌زا در محیط طبیعی و اکوزیستی منطقه، اظهار کرد: شناسایی و حفظ گونه‌های گیاهی و جانوری و توجه به الزامات توسعه پایدار موضوعی است که در راستای حفظ محیط هفت‌حوض باید مدنظر قرار گیرد.
   شایان ذکر است؛ در این بازدید وی از نزدیک در جریان مراحل پیشرفت طرح‌های عمرانی در حال اجرا در این مجموعه قرار گرفت و راهکارهای مد نظر برای الحاق این منطقه گردشگری با کاربری مصوب در طرح جامع شهر مشهد بررسی شد.
   نجمه کیشی

    

    

   تعداد بازدید: 544
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .