•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 506
   کد: 151101
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷

   آتش به اختیار کارگر شهرداری مشهد

   در ابتدا یک زیرانداز کوچک برای نمازگزاران آوردم، ولی با استقبال خوب مردم فضای بیشتری را برای اقامه نماز فراهم کردم و همچنین توانستم مکان مناسبی برای نماز خواهران در نظر بگیرم.
   آتش به اختیار کارگر شهرداری مشهد

   یکی از کارگران شهرداری مشهد در حرکتی خود جوش اقدام به برپایی نماز اول وقت در کنار یک ایستگاه اتوبوس کرده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، به نقل از خبرگزاری «حوزه»، یکی از کارگران شهرداری مشهد در حرکتی خود جوش، اقدام به برپایی نماز اول وقت در کنار یک ایستگاه اتوبوس کرده است. این کارگر شهرداری که نخواست نام و عکسش منتشر شود، گفت: در طی هفت، هشت ماهی که مامور کانکس سرویس بهداشتی شهرداری در این منطقه شده ام، سعی کردم برای اقامه نماز اول وقت شرایط را برای رهگذران آماده کنم.
   وی افزود: در ابتدا خودم برای نماز اقدام می‌کردم، ولی دیدم بعضی از راننده های اتوبوس شرکت واحد هم اینجا نمازشان را می‌خوانند، به این نتیجه رسیدم که چه خوب است شرایطی برای اقامه نماز اول وقت برای رهگذران آماده کنم.
   این کارگر شهرداری گفت: در ابتدا یک زیرانداز کوچک برای نمازگزاران آوردم، ولی با استقبال خوب مردم فضای بیشتری را برای اقامه نماز فراهم کردم و همچنین توانستم مکان مناسبی برای نماز خواهران در نظر بگیرم.
   وی بیان کرد: یکی از روحانیون عزیز هم قبول کرده برای اقامه نماز جماعت در این مکان حضور پیدا کند و من هم برای تکریم نمازگزاران، مختصر پذیرایی در حد توان خودم تدارک می‌بینم.
    

   تعداد بازدید: 506
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   6 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .