•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 531
   کد: 151162
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
   با حضور مدیران استانی و شهری و مشارکت 300 شرکت داخلی و خارجی؛

   هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد آغاز به‌کار کرد

   این نمایشگاه از امروز به مدت پنج روز تا 21 اردیبشهت در حال برگزاری است. علاقه‌مندان می‌توانند در مدت برگزاری از ساعت 16 تا 23 و در روز جمعه از ساعت 11 صبح تا 23 برای بازدید به محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد مراجعه کنند.
   هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد آغاز به‌کار کرد

   عصر امروز طی مراسمی با حضور مدیران استانی و شهری و مشارکت 300 شرکت داخلی و خارجی، هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه مشهد آغاز به‌کار کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، عصر امروز طی مراسمی با حضور علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی، محمدرضا حیدری، رییس شورای شهر و تقی‌زاده، شهردار مشهدمقدس و جمعی از مدیران شهری، هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد آغاز به کار کرد.
   در این دوره از نمایشگاه 300 شرکت داخلی و خارجی در قالب 700 غرفه شرکت کردند. ضمن اینکه نمایندگان شرکت‌های خارجی از کشور هلند و آلمان و همچنین شرکت‌هایی از شهرهای استان‌ خراسان رضوی، محلات، چالوس، قزوین و... حضور دارند.
   هفدهمین دوره از نمایشگاه گل و گیاه مشهد در زمینه‌های گل شاخ بریده، محوطه‌سازی و منظرسازی، احجام و تندیس‌های گل و شرکت‌های تخصصی در زمینه باغ بام و دیواره سبز، باغ کودک و گل‌های آپارتمانی برگزار شده است.
   شایان ذکر است؛ این نمایشگاه از امروز به مدت پنج روز تا 21 اردیبشهت در حال برگزاری است. علاقه‌مندان می‌توانند در مدت برگزاری از ساعت 16 تا 23 و در روز جمعه از ساعت 11 صبح تا 23 برای بازدید به محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد مراجعه کنند.
    

   تعداد بازدید: 531
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .