•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 437
   کد: 151164
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
   بهشت گل در اردیبهشت؛

   شهردار مشهدمقدس: نمایشگاه گل وگیاه بی‌نظیرترین نمایشگاه برگزار شده در مشهد است

   شهرداری مشهد نیز گل و گیاه زیادی تولید می‌کند که امیدوار هستیم بتوانیم این تولیدات را افزایش دهیم .
   شهردار مشهدمقدس: نمایشگاه گل وگیاه بی‌نظیرترین نمایشگاه برگزار شده در مشهد است

   هنوز فرش گل‌های رنگارنگ بهاری که در استقبال از نوروز97 در گوشه گوشه کلان‌شهر مشهد پهن شد، در شهر دلبری می‌کند و عطر دل‌انگیز آن زائر و مجاور را سرمست می‌گرداند، که درباغ گلی دیگر همچون بهشت گل‌ها در اردیبهشت ماه به همت مدیریت شهری مشهد به روی زائر و مجاور گشوده می‌شود تا در عصر خاکستری سنگ، آهن، سیمان و دود کلان‌شهرها دریچه‌ای باشد از امید برای آرام گرفتن و ایجاد نشاط و سرزندگی در میان شهروندان.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، قرمز، سفید، زرد، آبی، سبز، نارنجی اینجا رنگین‌کمان به جای آسمان در زمین کمان کشیده است، آن‌هم رنگین‌کمانی از گل‌های زیبا که دیدنش چشم‌ها را نوازش می‌دهد و بوی عطر دل‌انگیزش حاضران را مدهوش می کند.
   نمایشگاه بین‌المللی گل وگیاه مشهد که اکنون برای هفدهمین بار برپا شده است؛ امسال خوش آب و رنگ‌تر از هرسال خود را برای بازدید شهروند و زائر آراسته است.
   بی‌نظیرترین نمایشگاه برگزار شده در مشهد
   تقی‌زاده، شهردار مشهدمقدس عصر امروز در حاشیه افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین‌‌المللی گل و گیاه مشهد که با حضور استاندار، رییس و اعضای شورای شهر مشهد ومدیران شهری انجام شد، گفت: نمایشگاه گل و گیاه مشهد امسال با حضور 300 شرکت داخلی و خارجی و 700 غرفه درحدود 3 هکتار فضای باز و مسقف در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برپا شده است.
   وی با بیان اینکه هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه یکی از بی‌نظیرترین نمایشگاه‌هایی است که در مشهد برگزار شده است، افزود: باتوجه به فضای بانشاط و زیبای ایجاد شده در نمایشگاه پیشنهاد می‌کنم که همه شهروندان از این نمایشگاه زیبا دیدن کنند.
   شهردارمشهدمقدساضافه کرد: امیدوارهستیم برپایی نمایشگاه گل و گیاه در افزایش استفاده بیشتر شهروندان از گل و گیاه تاثیرگذار باشد.
   تقی‌زاده با اشاره به اینکه مشهد در تولید گل و گیاه وضعیت خوبی دارد، تصریح کرد: شهرداری مشهد نیز گل و گیاه زیادی تولید می‌کند که امیدوار هستیم بتوانیم این تولیدات را افزایش دهیم .
   وی گفت: سال گذشته مردم از نمایشگاه گل وگیاه استقبال خوبی داشته‌اند که امیدواریم استقبال شهروندان از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل وگیاه افزایش پیدا کند.
   لازم به ذکر است؛ هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه 17 الی 21 اردیبهشت در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد آماده بازدید زائران و مجاوران خواهد بود.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 437
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .