•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 311
   کد: 151347
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد خبر داد:

   برگزاری 6 رویداد استارت‌آپی طی سال جاری در مشهد

   هدف از برگزاری این همایش در کنار استفاده از ایده‌های جوانان، بهره‌گیری از تجربیات کارشناسان حوزه استارت آپ وکارآفرینان این حوزه بوده است.
   برگزاری 6 رویداد استارت‌آپی طی سال جاری در مشهد

   آل شیخ: شبکه "ایده و کار مدیریت شهری" با هدف استفاده از استعداد جوانان در توسعه شهر رونمایی شده است.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد از برگزاری 6 رویداد استارت آپی تا پایان سال جاری در مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، شهریار آل شیخ در همایش «مشاهیر استارت‌آپی ایران» که با حضور بیش از 300 دانش‌آموز ایده‌پرداز و تعدادی از مدیران شهری مشهد با مشارکت موسسه استارت‌آپی «رکاد» و شهرداری مشهد در تالار شهر برگزار شد، افزود: با توافق‌هایی که با فعالان حوزه استارت‌آپ داشته‌ایم امسال 6 رویداداستارت آپی دیگر در مشهد برگزار خواهیم کرد.
   وی با اشاره به رونمایی از شبکه «ایده و کار مدیریت شهری» در این همایش گفت: امیدواریم با رونمایی از این شبکه به مجموعه جوانان پویا و دانش‌آموزان مبتکر و خلاق متصل شویم و از ایده‌های آنان برای توسعه بهتر شهر مشهد استفاده کنیم.
   آل شیخ به دلایل مشارکت شهرداری مشهد برای برگزاری همایش «مشاهیر استارت‌آپی ایران» اشاره و اظهار کرد: در بازدیدی که از مجموعه آموزش و پرورش داشتیم با مجموعه‌ای آشنا شدیم که در آن تعدادی از دانش‌آموزان به صورت بسیار فعال و بانشاط فعالیت‌های خوب و جدیدی را اجرا و با امید کارآفرینی می‌کنند لذا از این مجموعه درخواست کردیم با شهرداری مشهد در راستای استفاده از ایده‌های دانش‌آموزان در توسعه بهتر شهر تعامل داشته باشند.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد با اشاره به ایجاد مرکز نوآوری‌های شهرداری مشهد گفت: این مرکز به صورت حرفه‌ای در حوزه فعالیت‌های عمرانی کار خواهد کرد.
   وی با بیان اینکه در کنار استفاده از ایده‌های دانش‌آموزان با رونمایی از «شبکه ایده و کار مدیریت شهری» از ظرفیت دانشجویان نیز در این زمینه استفاده می‌کنیم، افزود: در همین راستا روز گذشته اولین دفتر ارتباط دانشگاهی را در دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح کردیم تا از ایده‌های دانشجویان نیز استفاده کنیم.
   آل شیخ با بیان اینکه جوانانی که در همایش «مشاهیر استارت‌آپی ایران» مشارکت داشته‌‎اند، آینده شهر مشهد هستند، اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش در کنار استفاده از ایده‌های جوانان، بهره‌گیری از تجربیات کارشناسان حوزه استارت آپ وکارآفرینان این حوزه بوده است.
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد تصریح کرد: افرادی که در حوزه تولید علم و دانش کار می‌کنند مرزهای دانش را توسعه می‌دهند که امیدواریم در حوزه تکنولوژی نیز با استفاده از تجربیات جوانان و کارشناسان شاهد توسعه این بخش نیز باشیم.
   لازم به ذکر است؛ در این همایش تعدادی از کارشناسان و کارآفرینان حوزه استارت‌آپ از جمله تهیه‌کننده برنامه «دیرین، دیرین» به ارائه تجربیات خود در این حوزه پرداختند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 311
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .