•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 188
   کد: 151359
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
   اعتقاد به خدا با چاشنی امانتداری؛

   بازگرداندن 4 میلیون تومان پول مسافر توسط تاکسیران مشهدی

   فعالیت ما در سطح شهر است و روزانه با موارد زیادی از این قبیل برخورد می‌کنیم. اعتقاد به خدا و آخرت و همچنین روزی حلال باعث می‌شود که امانتدار باشیم تا شهروندان خاطره‌ای خوب از ما تاکسیرانان داشته باشند.
   بازگرداندن 4 میلیون تومان پول مسافر توسط تاکسیران مشهدی

   تاکسیران مشهدی 4 میلیون تومان پول نقد مسافر را به صاحبش بازگرداند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، مجتبی محجوب تاکسیران مشهدی در توضیح این اتفاق می‌گوید: دیشب ساعت 10 مسافری را در خیابان ابن سینا سوار کردم و این مسافر در مقصد پیاده شد.
   وی می‌افزاید: بعد از بازگشت به منزل هنگام قفل کردن خودرو متوجه پلاستیکی در صندلی عقب شدم که مشخص شد داخل آن 3 میلیون و 868 هزار تومان پول نقد است.
   این تاکسیران مشهدی ادامه می‌دهد: امروز صبح برای پیدا کردن صاحبش به سازمان تاکسیرانی مراجعه کردم که خوشبختانه صاحب این پول پیدا شده است.
   محجوب تصریح می‌کند: نزدیک 17 سال که تاکسیران شهر مشهد هستم و در تاکسی ویژه حرم- شیرازی (سطح شهر) فعالیت می‌کنم؛ در این مدت بارها وسایل مسافران از جمله موبایل و یا پول نقد پیدا کردم که به صاحبانشان بازگردانده شده است.
   وی اضافه می‌کند: فعالیت ما در سطح شهر است و روزانه با موارد زیادی از این قبیل برخورد می‌کنیم. اعتقاد به خدا و آخرت و همچنین روزی حلال باعث می‌شود که امانتدار باشیم تا شهروندان خاطره‌ای خوب از ما تاکسیرانان داشته باشند.
   فرزانه نثاری


    

   تعداد بازدید: 188
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .