•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 151
   کد: 151404
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۲
   در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی گل و گیاه صورت گرفت؛

   تقدیر از شهروندان، مدارس و ادارات سبز شهر مشهد

   در حاشیه نمایشگاه گل و گیاه همچنین از آقایان استانسی، مغولی، زعیم و کرمعلی به عنوان تولیدکننده گل و گیاه برتر تقدیر شد.
   تقدیر از شهروندان، مدارس و ادارات سبز شهر مشهد

   مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد از تقدیر از شهروندان، مدارس و ادارات سبز شهر مشهد در حاشیه نمایشگاه گل و گیاه مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، احمدرضا سلامی در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: در راستای تشویق و ترغیب عموم مردم به استفاده و نگهداری از گل و گیاه هر سال در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی گل از شهروندان، ادارات و مدارس سبز تقدیر می‌شود.
   وی افزود: در این راستا در حاشیه هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه شهر مشهد از آقایان اسودی و احمدی و همچنین خانم‌ها حسینی و مرتضوی به عنوان شهروندان سبز تقدیر شد.
   مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد تصریح کرد: همچنین از پژوهشکده بوعلی، نیروگاه شریعتی و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خراسان رضوی به عنوان ادارات سبز تقدیر شد.
   سلامی گفت: در کنار آن دبستان پاسداران آسمان، دبیرستان سرافرازان و دبیرستان مهشید مصلی‌نژاد نیز مدارس سبز تقدیر شده در حاشیه هفدهمین نمایشگاه گل و گیاه مشهد هستند.
   وی با اشاره به تقدیر از تولیدکنندگان گل و گیاه تصریح کرد: در حاشیه این نمایشگاه همچنین از آقایان استانسی، مغولی، زعیم و کرمعلی به عنوان تولیدکننده گل و گیاه برتر تقدیر شد.
   مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد ادامه داد: در حاشیه نمایشگاه سال جاری برای اولین بار از 3 شهروندی که آب باران را ذخیره و از آن برای آبیاری فضای سبز داخل و خارج از ملک خود استفاده کردند، تقدیر شد.
   فرزانه نثاری
    

   کلید واژه ها: شهروند سبز -
   تعداد بازدید: 151
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .