•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 129
   کد: 151466
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
   با هدف ساماندهی وضعیت آسفالت معابر صورت گرفت؛

   اجرای عملیات روکش آسفالت خیابان شهید حنایی در منطقه 7 مشهد

   در این پروژه با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال، روکش آسفالت خیابان شهید حنایی به طول 11 هزار مترمربع و ترمیم و بهسازی جدول‌گذاری و کانال‌کشی این خیابان به طول 1600 متر صورت گرفت.
   اجرای عملیات روکش آسفالت خیابان شهید حنایی در منطقه 7 مشهد

   شهردار منطقه 7 مشهد از اجرای عملیات آسفالت خیابان شهید حنایی(دانش شرقی) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی گفت: به منظور بهبود کیفیت خدمات شهری و تسهیل در عبور و مرور شهری، عملیات تراش، روکش و لکه‌گیری آسفالت و بهسازی معابر شهری به ترتیب اولویت در حال انجام است.
   وی بیان کرد: اجرای پروژه ترمیم و بهسازی معابر پرتردد و مهم منطقه به دلیل استهلاک بالای آسفالت معابر هسته مرکزی و به منظور مهیا کردن معابر با کیفیت مطلوب‌تر، جهت تردد شهروندان از سوی شهرداری از جمله برنامه‌هایی است که به مروردر طول سال محقق می‌شود.
   باوندی با بیان اینکه عمران و نوسازی شهر یکی از مولفه‌های مهم شهرداری‌ها است، افزود: خیابان شهید حنایی یکی از خیابان های اصلی شهرمشهد می‌باشد که به دلیل منتهی شدن به حرم مطهر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
   وی ابراز کرد: همچنین این خیابان علاوه بر منتهی شدن به حرم مطهر به علت وجود بازارها و هتل های اطراف حرم از شریان‌های اصلی اتصال دهنده محسوب می‌شود و به همین دلیل خیابان‌هایی که جزء معابر اصلی و مرکزی هستند از استهلاک بالایی برخوردارند.
   شهردار منطقه 7 مشهد ادامه داد: در همین راستا و به منظور رفاه حال بیشتر زائران و مجاوران اداره فنی و عمران منطقه اقدام به ترمیم و بهسازی این معبر کرد.
   باوندی اظهار کرد: در این پروژه با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال، روکش آسفالت خیابان شهید حنایی به طول 11 هزار مترمربع و ترمیم و بهسازی جدول‌گذاری و کانال‌کشی این خیابان به طول 1600 متر صورت گرفت.
   وی اضافه کرد: همچنین نسبت به تراش و لکه‌گیری آسفالت خیابان نسترن با متراژ هزار مترمربع و با اعتباری بالغ بر200 میلیون ریال نیز اقدام شد.

   تعداد بازدید: 129
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .