•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 164
   کد: 151484
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۳
   مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور:

   پیگیر مطالبات قطارشهری‌های کشور از دولت هستیم

   اتحادیه در راستای انعکاس مشکلات شرکت‌های قطارشهری کوتاهی نکرده اما متاسفانه وجود مشکلات مالی در کشور پیگیری‌های ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.
   پیگیر مطالبات قطارشهری‌های کشور از دولت هستیم

   مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور گفت: قطارشهری‌های کشور مطالباتی از دولت‌ دارند که پیگیر مطالبات آن هستیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، اردشیر احمدزاده در نشست کمیته‌های اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور که به میزبانی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد برگزار شد، بیان کرد: این اتحادیه یکی از شرکت‌های مردم نهاد است که قانون‌گذار به منظور حمایت از سامانه‌های ریلی پیش‌بینی و برای آن نیز تکالیفی مشخص کرده است.
   وی افزود: یکی از اصلی‌ترین تکالیف این اتحادیه پیگیری مطالبات شرکت‌های قطارشهری کشور است که در این راستا اتحادیه تعاملات خوبی با مرکز پژوهش‌های مجلس و کمیسیون‌های ذیربط از جمله کمیسیون عمران و کیمسیون تلفیق داریم و از جایگاه خوبی در مجلس برخورداریم.
   مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور تصریح کرد: همچنین با بدنه دولت از جمله معاونت فنی و امور زیربنایی سازمان مدیریت برنامه‌ریزی تعاملات خوبی داریم.
   احمدزاده عنوان کرد: اتحادیه در راستای انعکاس مشکلات شرکت‌های قطارشهری کوتاهی نکرده اما متاسفانه وجود مشکلات مالی در کشور پیگیری‌های ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.
   وی در ادامه با بیان اینکه جای خوشحالی دارد مشهد به عنوان دومین کلانشهر که دارای خطوط قطارشهری است، تصریح کرد: موفقیت شهر مشهد در احداث خطوط ریلی نتیجه حمایت‌های گسترده مدیریت شهری است که در این راستا باید از شهردار مشهد مقدس تشکر کرد.
   مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور گفت: شهرهایی موفق هستند که شهرداران آن احساس تعلق خاطر به پروژه‌های ریلی داشته باشند که این تعلق خاطر را در مشهد مشاهده می‌کنم.
   فرزانه نثاری
    

   کلید واژه ها: دولت - قطار شهری -
   تعداد بازدید: 164
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .