•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 74
   کد: 151560
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۴

   اجرای 30 هزار مربع روکش آسفالت در منطقه 8 مشهد

   در این راستا عملیات ترمیم و روکش برای خیابان‌های مهم این منطقه همچون هویزه، شوش، بستان، دارخوین، عین خوش، شلمچه و... از ابتدای سال تاکنون اجرا شد.
   اجرای 30 هزار مربع روکش آسفالت در منطقه 8 مشهد

   شهردار منطقه 8 مشهد از اجرای 30 هزار مترطول روکش آسفالت در راستای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی، تکریم شهروندان و تردد ایمن خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حجت فرقانی گفت: در راستای پاسخگویی به درخواست‌های مردمی، تکریم شهروندان و ایجاد امنیت نواقص موجود در روکش‌های آسفالت معابر مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد تا نسبت به ترمیم و رفع آن در اسرع وقت اقدام شود.
   وی با اشاره به موقعیت مکانی منطقه اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن منطقه در هسته اصلی شهر و حجم گسترده تردد زائران و مجاوران از معابر و کانالهای ارتباطی این منطقه با توجه به بررسی‌ها و برآوردهای انجام شده از سطح معابر، تاکنون بیش از 30 هزار مترمربع آسفالت معابر اصلی سطح منطقه با موارد مخصوص روکش شده است.
   شهردار منطقه 8 مشهد عنوان کرد: در این راستا عملیات ترمیم و روکش برای خیابان‌های مهم این منطقه همچون هویزه، شوش، بستان، دارخوین، عین خوش، شلمچه و... از ابتدای سال تاکنون اجرا شد.
    

   تعداد بازدید: 74
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .