•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 137
   کد: 151577
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
   در دهمین جشنواره بین‌المللی «برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری» در تهران صورت گرفت؛

   تقدیر از طرح برگزیده شهرداری مشهد با محوریت حکمروایی شهری

   این جشنواره امروز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه جاری در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد با حضور اساتید، نخبگان و مدیران شهری و به همت مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران برگزار شد.
   تقدیر از طرح برگزیده شهرداری مشهد با محوریت حکمروایی شهری

   در دهمین جشنواره بین‌المللی «برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری» در تهران، از طرح برگزیده شهرداری مشهد با محوریت حکمروایی شهری تقدیر شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهدمقدس، صبح امروز در دهمین جشنواره بین‌المللی «برترین‌های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری» که در شهر تهران برگزار شد، از طرح ارسالی شهرداری مشهد با محوریت حکمروایی شهری در میان 15 اثر برگزیده تقدیر شد.
   برپایه این خبر، از میان 3570 اثر ارسالی به دبیرخانه این جشنواره، 275 اثر به مرحله داوری نهایی راه یافت که از این میان 15 اثر به عنوان آثار برگزیده تندیس و جایزه جشنواره دریافت نمودند و 5 اثر به عنوان آثار شایسته تقدیر انتخاب شدند.
   حجت اله میرزایی، معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در این همایش با بیان اینکه خروج سرمایه‌های خلاق از کشور یکی از معضلات اصلی کلانشهرها است، اظهار کرد: در راستای توسعه اقتصادی باید برای جذب، انباشت و کاربست سرمایه‌های خلاق رقابت ایجاد کرد.
   وی اذعان کرد: هدف از برگزاری این کنفرانس به‌کارگیری دانش و خلاقیت جامعه علمی در عرصه مدیریت شهری است تا بتوان در رقابت جذب سرمایه خلاق که سرمایه پیشرو برای ایجاد تحولات شگرف و توسعه بلندمدت مدیریت شهری است، پیشگام بوده و گام موثری برداشت.
   در این کنفرانس همچنین پنل‌ها و کارگاه‌های تخصصی با محوریت مدیریت شهری برگزار گردید و شهریار آل شیخ، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در پنل تخصصی با عنوان «نظام نوآوری شهری» سخنرانی کرد.
   شایان ذکر است؛ این جشنواره امروز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه جاری در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد با حضور اساتید، نخبگان و مدیران شهری و به همت مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران برگزار شد.

    

   تعداد بازدید: 137
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .