•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 152
   کد: 151612
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   در فرودین ماه سال جاری صورت گرفت؛

   امحاء بیش از 1000 مورد دیوار نویسی، پوستر و پرده غیر مجاز از سطح منطقه 7

   لازم است که شهروندان قبل از هرگونه دیوار نویسی، نصب پرده و پوسترهای تبلیغاتی مجوزهای لازم را اخذ نمایند تا مانع از بروز هرگونه مشکل برای خود و سایر شهروندان گردند.
   امحاء بیش از 1000 مورد دیوار نویسی، پوستر و پرده غیر مجاز از سطح منطقه 7

   شهردار منطقه 7 مشهد از امحاء بیش از هزار مورد دیوار نوشته، پوستر و پرده غیر مجاز از سطح این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی گفت: بسیاری از دیوار نویسی‌های صورت گرفته در منطقه بدون اخذ مجوز و غیرقانونی است و طبق قانون شهرداری می‌بایست در راستای حفظ منظر شهری نسبت به پاکسازی آن اقدام گردد.
   وی ادامه داد: طبق ماده 92 قانون شهرداری ها، آگهی ها و دیوار نویسی های غیر مجاز جرم محسوب می‌شود و در محضر قانون ارتکاب به جرم در این گونه موارد به نوعی نقض آشکار حقوق شهروندی است.
   باوندی خاطرنشان کرد: در همین راستا واحد خدمات شهری منطقه طی گشت‌های مستمر خود که به صورت روزانه از خیابان‌های سطح منطقه به عمل می‌آید نسبت به پاکسازی و امحای شعار نویسی ها ، دیوارنویسی و پوستر های تبلیغاتی موجود اقدام می نماید که بدین منظوردر فرودین ماه سال جاری بیش از 1000مورد دیوار نوشته، پوستر و پرده غیر مجاز از سطح نواحی منطقه امحا و جمع آوری شده است.
   وی هدف از اجرای این طرح را حذف آلودگی‌های بصری، آراستگی منظر شهر و ارتقای زیبایی نمای شهری دانست و تاکید کرد: لازم است که شهروندان قبل از هرگونه دیوار نویسی، نصب پرده و پوسترهای تبلیغاتی مجوزهای لازم را اخذ نمایند تا مانع از بروز هرگونه مشکل برای خود و سایر شهروندان گردند.
    

   تعداد بازدید: 152
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .