•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 145
   کد: 151617
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   شهردار منطقه 4 مشهد خبر داد:

   آماده‌سازی مسیر دوچرخه‌سواری بوستان بانوان بهشت و ارم

   این بوستان‌ها با مساحت بهشت 1.5 هکتار و ارم 2 هکتار و امکاناتی از قبیل زمین‌های ورزشی والیبال، بسکتبال، اسکیت و شطرنج، زمین بازی کودکان، آلاچیق و... در اختیار بانوان منطقه قرار گرفته است.
   آماده‌سازی مسیر دوچرخه‌سواری بوستان بانوان بهشت و ارم

   شهردار منطقه 4 مشهد از آماده‌سازی مسیر دوچرخه‌سواری بوستان بانوان بهشت و ارم خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا غلامی گفت: تخصیص فضایی مناسب برای ورزش، تفریح و رفاه بیشتر بانوان در قالب بوستان‌های بانوان در راستای افزایش سلامت بانوان، سلامت خانواده و در نهایت سلامت جامعه، مورد توجه ویژه مدیران شهری قرار دارد.
   وی تراکم بالای جمعیتی در منطقه را دلیل اصلی کم بودن سرانه فضای سبز در این منطقه عنوان کرد و افزود: به همین منظور تلاش جهت احداث فضای سبز و بوستان‌های بزرگ و محلی برای شهروندان به ویژه بانوان به اولویت کاری این منطقه مبدل شده است.
   شهردار منطقه 4 مشهد با اشاره تخصیص فضایی جهت استفاده ویژه بانوان در بوستان‌های بهشت و ارم این منطقه طی سال‌های اخیر تصریح کرد: این بوستان‌ها با مساحت بهشت 1.5 هکتار و ارم 2 هکتار و امکاناتی از قبیل زمین‌های ورزشی والیبال، بسکتبال، اسکیت و شطرنج، زمین بازی کودکان، آلاچیق و... در اختیار بانوان منطقه قرار گرفته است.
   وی ادامه داد: جهت رفاه بیشتر بانوان و ارائه خدمات بهتر به آنان، در این بوستان‌ها ایستگاه دوچرخه راه‌اندازی شده است که بانوان می‌توانند با ارائه مدارک مورد نیاز از دوچرخه‌ها در داخل این بوستان‌ها استفاده کنند.
   غلامی در پایان اظهار داشت: در روزهای اخیر نیز مسیر دوچرخه‌سواری این بوستان ها در 25 هزار مترمربع مساحت و با اعتباری بالغ بر 200 میلیون ریال خط کشی و آماده‌سازی شد.
    

   تعداد بازدید: 145
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .