•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 432
   کد: 151668
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۵
   پیام اینستاگرامی شهردار مشهد مقدس در روز بزرگداشت حکیم سخن فردوسی؛

   تقی‌زاده خامسی: با کارگردان نمایش سی برای اجرای آن در مشهد با حضور همایون شجریان مذاکره کردیم

   روز بزرگداشت فردوسی در مشهد با تلاش دوستان در شهرداری و شورا به خوبی برگزار شد، امروز هم در آرامگاه فردوسی حاضر شدم و از طریق شبکه یک درباره حکیم سخن، گفتگو کردیم که بخش پایانی آن فردا ساعت 10:30 دقیقه صبح از همان شبکه پخش خواهد شد.
   تقی‌زاده خامسی: با کارگردان نمایش سی برای اجرای آن در مشهد با حضور همایون شجریان مذاکره کردیم

   شهردار مشهد مقدس در پیامی اینستاگرامی که در صفحه شخصی خود به مناسبت بزرگداشت حکیم سخن، فردوسی به اشتراک گذاشته از مصاحبه خود با شبکه یک در این خصوص و مذاکراتش با کارگردان نمایش "سی" برای برگزاری این نمایش در شهر مشهد با حضور همایون شجریان خبر داده است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، تقی‌زاده خامسی در پیام اینستاگرامیش آورده است: روز بزرگداشت فردوسی در مشهد با تلاش دوستان در شهرداری و شورا به خوبی برگزار شد، امروز هم در آرامگاه فردوسی حاضر شدم و از طریق شبکه یک درباره حکیم سخن، گفتگو کردیم که بخش پایانی آن فردا ساعت 10:30 دقیقه صبح از همان شبکه پخش خواهد شد.
   وی همچنین در بخش دیگری از پیام اینستاگرامی خود بیان کرده است: گروه اجرایی نمایش سی از جمله آقای دشتی کارگردان را هم ملاقات کردم و راجع به چگونگی اجرای آن در مشهد با حضور همایون شجریان مذاکراتی داشتیم؛ متاسفانه بزرگترین سالن مشهد 600 نفر ظرفیت دارد واین نمایش فاخر حداقل یک فضای 3000نفره می‌خواهد، امیدوارم بشود چنین فضایی را فراهم کرد؛ امشب هم در آرامگاه حکیم برنامه‌های متنوعی اجرا خواهد شد.
   مجید خبیری 

   تعداد بازدید: 432
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .