•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 141
   کد: 151798
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
   بیانیه پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری به مناسبت روز ملی روابط عمومی؛

   روز روابط عمومی؛ روز بزرگداشت ارزش‌ها و مردم‌داری

   27 اردیبهشت ماه، فرصت مغتنمی دانسته شده برای تبیین اهمیت، جایگاه و کارکردهای روابط عمومی‌ها که می‌تواند تاثیرات بسزایی را در تسهیل امور مردم و ارتباط آنان با سازمان‌ها بر جای بگذارد.
   روز روابط عمومی؛ روز بزرگداشت ارزش‌ها و مردم‌داری

   پایگاه مقاومت بسیج شهدای شهرداری به مناسبت روز ملی روابط عمومی بیانیه‌ای را صادر کرد و از این روز به عنوان روز بزرگداشت ارزش‌ها، مردم‌داری، احترام به افکارعمومی،‌ روز تکریم گفت و شنود و روز تعامل و همفکری یاد کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، در متن این بیانیه چنین آمده است:
   هرساله 27 اردیبهشت ماه که می‌رسد یادآور تلاش بی‌وقفه مدیران روابط عمومی‌ها است، علی‌رغم که روابط عمومی در ادارات و سازمان‌ها به عنوان چشم بینا و در حقیقت پیشانی هر مجموعه هستند اما زحمات و تلاش‌های این قشر زحمت‌کش به چشم نمی‌آید و در روزی که خاص روابط عمومی است شاید تبریکی گفته شود و به همین مقداربسنده شود.
   در این راستا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) فرمودند: روابط عمومی بهترین نمایانگراوضاع داخلی از یکسو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسائل است که در آن نهاد می‌گذرد.
   ۲۷ اردیبهشت ماه، روز بزرگداشت مردم‌داری، احترام به افکار‌عمومی، روز تکریم گفت و شنود و روز تعامل، همفکری، همرایی و همراهی است.
   27 اردیبهشت ماه، فرصت مغتنمی دانسته شده برای تبیین اهمیت، جایگاه و کارکردهای روابط عمومی‌ها که می‌تواند تاثیرات بسزایی را در تسهیل امور مردم و ارتباط آنان با سازمان‌ها بر جای بگذارد.
   دست‌اندرکاران حوزه روابط عمومی به عنوان طلایه داران اطلاع‌رسانی، رسالتی بی‌بدیل در اعتلای جامعه بر عهده دارند و گرامیداشت این رویداد به عنوان روز روابط عمومی، پاسداشت قلم، آگاهی، حق بینی و روشنگری است.
   روابط عمومی با استفاده از ابزار اطلاع‌رسانی و ارتباطات رسانه‌ای می‌تواند ضمن شفاف سازی فعالیت‌ها و آگاهی از نیازها و خواسته‌های ذینفعان، نقش مطلوبی را در فرهنگ سازی و اعتلای اهداف سازمانی ایفا کند.
   ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای عرصه روابط عمومی، این روز را به همه تلاشگران عرصه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی های دوایر زیر مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تبریک عرض نموده ؛ برای شما عزیزان آرزوی موفقیت و پیروزی داشته و امید است که با همت شما دوستان شعار " حمایت از کالای ایرانی " عملی شود .
    

   تعداد بازدید: 141
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .