•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 148
   کد: 151802
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
   در پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی مطرح شد؛

   روابط‌عمومی می‌تواند پلی مستحکم در انعکاس دوسویه مطالبات و خدمات باشد/ جایگاه ویژه‌ روابط‌عمومی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمان

   در مجموعه‌های مدیریت‌شهری نیز که مردم و دغدغه‌های‌شان درصدر قرار دارند، این روابط‌عمومی است که می‌تواند هنرمندانه پلی مستحکم در انعکاس مطالبات و خدمات به‌صورت دوسویه میان مردم و مسئولان شده و نقشی کلیدی را دراین میانه ایفا نماید.
   روابط‌عمومی می‌تواند پلی مستحکم در انعکاس دوسویه مطالبات و خدمات باشد/ جایگاه ویژه‌ روابط‌عمومی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمان

   رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس گفت: روابط‌عمومی می‌تواند هنرمندانه پلی مستحکم در انعکاس مطالبات و خدمات به‌صورت دوسویه میان مردم و مسئولان شده و نقشی کلیدی را دراین میانه ایفا نماید.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهدمقدس، متن پیام تبریک محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهدمقدس به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی در زیر آمده است:
   «روابط‌عمومی امروزه به قلب تپنده مجموعه‌های مختلف تبدیل شده است؛ لذا نقش روزافزون این صنعت در دنیای ارتباطات امروزین را نباید از دیده مغفول داشت. روابط‌عمومی امروزه نه بعنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی، بلکه به عنوان بازویی مشورتی و مدیریتی بعنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون چنین جایگاهی، کمتر خدمت، تلاش و دستاوردی امکان انعکاس می‌یابد.
   به‌انجام‌رساندن وظیفه ایجاد، تحکیم و تقویت ارتباط میان مردم و خدمتگزاران نیز ازجمله مهم‌هایی است که اهمیت این جایگاه را گوشزد می‌کند.
   در مجموعه‌های مدیریت‌شهری نیز که مردم و دغدغه‌های‌شان درصدر قرار دارند، این روابط‌عمومی است که می‌تواند هنرمندانه پلی مستحکم در انعکاس مطالبات و خدمات به‌صورت دوسویه میان مردم و مسئولان شده و نقشی کلیدی را دراین میانه ایفا نماید. فرارسیدن «روز روابط‌عمومی و ارتباطات» را به تمامی همکاران‌ خود در مجموعه‌های روابط‌عمومی و ارتباطات که با تلاش خالصانه سعی در تقویت پیوندهای آگاهی بخشی به مردم دارند تبریک می‌گویم و بهروزی این عزیزان در این مسیر را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.»


    

   تعداد بازدید: 148
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .