•  
   منبع خبر : 1005
   تعداد بازدید: 226
   کد: 152351
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۰۶
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد خبر داد:

   ایجاد امکان نمایش آنلاین موقعیت مکانی اتوبوس بر روی نقشه همراه مشهد

   از طریق نرم‌افزار نقشه همراه مشهد می‌توان ایستگاه‌های اتوبوس موقعیت مسافر و لیست مراکز شارژ و فروش من کارت را نیز مشاهده کرد.
   ایجاد امکان نمایش آنلاین موقعیت مکانی اتوبوس بر روی نقشه همراه مشهد

   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از بروزرسانی و ایجاد امکان نمایش آنلاین موقعیت مکانی اتوبوس بر روی نقشه همراه مشهد خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی اصغر نیشابوری بیان کرد: مسافران از طریق نرم‌افزار نقشه همراه مشهد می‌توانند بهترین مسیر را برای استفاده از اتوبوس انتخاب کنند.
   وی افزود: همچنین لیست پایانه‌های اطراف و خطوط آن در این نرم‌افزار قابل مشاهده است.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد تصریح کرد: از طریق نرم‌افزار نقشه همراه مشهد می‌توان ایستگاه‌های اتوبوس موقعیت مسافر و لیست مراکز شارژ و فروش من کارت را نیز مشاهده کرد.
   نیشابوری با اشاره به قابلیت‌های جدید این نرم‌افزار گفت: امکان نمایش آنلاین موقعیت مکانی اتوبوس بر روی نقشه و نمایش هزینه سفر از قابلیت‌های جدید این نرم‌افزار است.
   وی ادامه داد: نسخهIOS نرم‌افزار نقشه همراه مشهد نیز ارائه شده و تمامی شهروندان دارای گوشی هوشمند می‌توانند از خدمات این نرم‌افزار استفاده کنند.
   مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد در پایان گفت: شهروندان می‌توانند نرم‌افزار نقشه همراه مشهد را از سایت اینترنتی سازمان به نشانیbus.mashhad.ir و یا نرم‌افزار کافه بازار دریافت کنند.
    

   تعداد بازدید: 226
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .