•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 219
   کد: 152791
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد:

   بررسی ظرفیت‌های همکاری با پیام‌رسان‌های داخلی جهت ارائه سرویس‌های هوشمند شهرداری مشهد

   ارایه اطلاعات شهری به پیام رسان‌های طرف قرارداد به منظور تقویت زیرساخت‌های اطلاعاتی نیز از سوی سازمان مطرح شده است.
   بررسی ظرفیت‌های همکاری با پیام‌رسان‌های داخلی جهت ارائه سرویس‌های هوشمند شهرداری مشهد

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: بررسی و شناسایی ظرفیت‌های همکاری با پیام‌رسان‌های داخلی جهت ارایه سرویس‌های هوشمند شهرداری مشهد در قالب تشکیل کارگروه و برگزاری نشست‌های تخصصی صورت گرفت.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان گفت: به منظور شناسایی ظرفیت‌های همکاری میان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد و شرکت‌های پیام رسان داخلی، کارگروه تخصصی موضوع شکل گرفته و جلساتی با حضور مدیران ارشد پیام رسان‌های داخلی برگزار شد.
   وی ضمن اشاره به مهم‌ترین محورهای این نشست تخصصی گفت: ایجاد محیط چت سازمانی برای شهرداری در پیام‌رسانها، نظرسنجی و بازخوردسنجی شهروندان از طریق این پیام‌رسانها، پیاده‌سازی باشگاه شهروندی از طریق ایجاد تعادل میان پیام‌رسان‌ها، ایجاد محیط‌های اطلاع‌رسانی تعاملی با شهروندان، ارایه سرویس‌های هوشمند شهرداری، ایجاد بستر نرم‌افزاری برای نرم‌افزارهای موبایلی در محیط پیام رسانها که جزء ظرفیت‌های پیام‌رسان‌هاست، جزء مهم‌ترین محورهای این نشست تخصصی مطرح شد.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد در خصوص ظرفیت‌های سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد اظهار کرد: ارایه اطلاعات شهری به پیام رسان‌های طرف قرارداد به منظور تقویت زیرساخت‌های اطلاعاتی نیز از سوی سازمان مطرح شده است.
   وی افزود: مقرر است جهت اجرایی شدن زمینه‌های همکاری، تفاهم‌نامه لازم منعقد شده و در همین راستا، چالشها، مشکلات و راهکارهای پیش‌رو بررسی و مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.
    

   تعداد بازدید: 219
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .