•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 285
   کد: 152792
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
   مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی تاکید کرد:

   رفع موانع پاسخگویی اراضی منطقه 12 در آینده نزدیک

   با تشکیل این جلسات و طرح موضوعات کارشناسی به زودی شاهد تسهیل پاسخگویی به شهروندان خواهیم بود.
   رفع موانع پاسخگویی اراضی منطقه 12 در آینده نزدیک

   مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی بر رفع موانع پاسخگویی اراضی منطقه 12 مشهد در آینده نزدیک تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، اخوان عبدالهیان در جریان نشستی مشترک با معاون شهرسازی و معماری شهرداری و شهردار منطقه 12 مشهد که با موضوع «تعیین تکلیف اراضی منطقه 12» در محل شهرداری این منطقه برگزار شد، اظهار کرد: رفع موانع پاسخگویی برای تعدادی از اراضی منطقه 12 مشهد در آینده نزدیک در دستور کار قرار دارد و امید است ظرف یک ماه آینده روند رسیدگی به پرونده‌های مرتبط در مراجع ذی‌صلاح به اتمام برسد.
   وی با اشاره به ضرورت ایجاد همگرایی در بین دستگاه‌های اجرایی به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی، بیان کرد: با تشکیل این جلسات و طرح موضوعات کارشناسی به زودی شاهد تسهیل پاسخگویی به شهروندان خواهیم بود.
   مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با اشاره بر محوریت قانون در همه رویکردها، گفت: با عملیاتی کردن تصمیمات و تدابیر اتخاذ شده در این جلسه، به زودی شاهد توسعه چشمگیر و بیش از پیش خدمات در منطقه 12 باشیم و این خدمات رسانی به افزایش سطح رضایتمندی شهروندان منتهی گردد.
   گفتنی است، در این جلسه، ضمن رسیدگی به موضوعات معطوف به اراضی منطقه 12 مشهد، برخی موضوعات کلان در حوزه شهرسازی در شهر مشهد نیز مورد نقد و بررسی قرار گرفت .
   نجمه کیشی
    

   کلید واژه ها: اراضی منطقه 12 - مشهد - شهرداری -
   تعداد بازدید: 285
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .