•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 88
   کد: 153211
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
   مدیر خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا خراسان رضوی در دیدار با مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد:

   ما به عنوان رسانه برای توسعه شهر مشهد آماده تعمیق همکاری با شهرداری هستیم

   ایسنا باتوجه به ارتباط نزدیکی که با دانشگاههای مشهد دارد.آمادگی داریم از ظرفیت های علمی را برای توسعه هوشمندانه شهر مشهد در اختیار بگذاریم
   ما به عنوان رسانه برای توسعه شهر مشهد آماده تعمیق همکاری با شهرداری هستیم

   مدیر خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا خراسان رضوی در دیدارمدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد با تاکید برهمکاری با شهرداری مشهد برای دستیابی به توسعه شهری گفت: ما در این راه تنها به دنبال مطالبه‌گری نیستیم بلکه به دنبال شهروندمحوری هستیم که رسیدن به آن بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، ابراهیم مروتی ، صبح امروز در دیداربا مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری مشهد افزود: شهر مشهد یک شهر بین‌المللی است و ما به عنوان رسانه برای توسعه شهر مشهد آماده تعمیق همکاری با شهرداری مشهد هستیم.
   وی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا وایکنا دارای سرویس‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، هنری، قرآنی، ورزشی، علمی، اقتصادی، شهری وسرویس بین‌المللی است، اظهار کرد: شاید برخی گمان کنند که تنها سرویس اجتماعی و اقتصادی قابلیت پرداختن به موضوعات مربوط به شهرداری را دارا است در حالی که اینگونه نیست و با توجه به گستردگی وظایف شهرداری، سایر سرویس‌های خبری نیز به نوعی با شهرداری مشهد سر و کار دارند لذا با این شرایط نیاز به ارتباطی دوجانبه وجود دارد.
   وی افزود: نگاه ما در حوزه رسانه نگاهی حرفه‌ای است و گرایش‌های سیاسی در عملکرد ایسنا تاثیری نداشته و ندارد.
   مروتی گفت: ایسنا باتوجه به ارتباط نزدیکی که با دانشگاههای مشهد دارد.آمادگی داریم از ظرفیت های علمی را برای توسعه هوشمندانه شهر مشهد در اختیار بگذاریم
   ایسنا رسانه‌ای فرهیخته و فعال است
   محمدرضا فرهادی‌نیا، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد نیز در این دیداربا بیان اینکه خبرگزاری ایسنای خراسان رضوی رسانه‌ای فرهیخته و فعال است، اظهار کرد: آماده همکاری با این رسانه وزین با برگزاری نشست‌های تخصصی در مسیرتوسعه کلانشهر مشهد هستیم.
   وی تصریح کرد با توجه به جوان بودن نیروهای ایسنا پویایی و تحرک را در این رسانه شاهد بوده‌ایم و امیدواریم در راستای توسعه شهر مشهد همکاری و هماهنگی بیشتری را شاهد باشیم.
   فرهادی‌نیا گفت: هر کمکی که خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا بتوانند در راستای تقویت هویت مشهد به صورتی که شهروندان به مشهدی بودن خود افتخارکنند انجام دهد، از آن حمایت خواهیم کرد.
   وی با اشاره به اینکه نگاه برخی افراد به شهرداری نگاهی مطالبه گرانه و حمایتی است، افزود: این نگاه نیاز به اصلاح دارد وباید به نگاه آینده نگرانه در حوزه شهری تغییر پیدا کند.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 88
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .