•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 165
   کد: 153242
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
   سخنگوی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد:

   اعمال محدودیت‌های ترافیکی در 4 مسیر منتهی به حرم مطهر همزمان با عید سعید فطر

   همچنین محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در خیابان دانش از چهار راه دانش به سمت حرم مطهر از زمان شروع مراسم و اقامه نماز عید سعید فطر تا پایان مراسم در حرم مطهر ادامه خواهد داشت.
   اعمال محدودیت‌های ترافیکی در 4 مسیر منتهی به حرم مطهر همزمان با عید سعید فطر

   سخنگوی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در 4 مسیر منتهی به حرم مطهر همزمان با عید سعید فطر خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید بخت‌آزما با بیان این مطلب، گفت: روز جمعه بیست و پنجم خردادماه همزمان با برگزاری مراسم عید سعید فطر در حرم مطهر، با همکاری پلیس راهور در 4 مسیر اصلی منتهی به حرم، محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهد شد.
   وی در ادامه بیان کرد: همچنین محدودیت و ممنوعیت ترافیکی در خیابان دانش از چهار راه دانش به سمت حرم مطهر از زمان شروع مراسم و اقامه نماز عید سعید فطر تا پایان مراسم در حرم مطهر ادامه خواهد داشت.
   سخنگوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با اشاره به اینکه مرکز کنترل ترافیک از ساعت 6 صبح روز جمعه فعالیت خود را به صورت 24ساعته آغاز خواهد کرد، گفت: به منظور مدیریت بهتر تقاطع های شهر، رصد وضعیت ترافیکی، تعداد اپراتورها این مرکز در روز عید سعید فطر افزایش خواهد یافت.
   بخت‌آزما با اشاره به اقامه نماز در مساجد سطح شهر به ویژه در خیابان های منتهی به حرم مطهر، گفت: تجمع نمازگزاران در برخی مساجد سطح شهر، سبب مسدود شدن خیابان پس از اتمام مراسم نماز عید سعید فطر می‌شود که به همین منظور گشت های انظباط ترافیکی برای کنترل ترافیک در این خیابان‌ها مستقر خواهد شد.
   نجمه کیشی
    

   تعداد بازدید: 165
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .