•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 240
   کد: 153329
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴
   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد:

   اتمام مسابقات بسکتبال جام رمضان در دو بخش بانوان و آقایان

   در بخش بانوان مسابقات در قالب تیم‌های سه نفره، از پنجم خرداد ماه در رده سنی زیر 14 سال آغاز شد.
   اتمام مسابقات بسکتبال جام رمضان در دو بخش بانوان و آقایان

   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: مسابقات بسکتبال جام رمضان در دو بخش آقایان و بانوان به همت معاونت سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی و مشارکت شهرداری منطقه یک، هیات بسکتبال استان و هیات بسکتبال مشهد برگزار شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن نوری گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان و با هدف نکوداشت پیشکسوتان بسکتبال مشهد سرکار خانم پوران داوری و آقایان منوچهر عبقری و علی اصغر نیکبخت ویژه بانوان و آقایان در خانه بسکتبال مشهد برگزار شد.
   وی افزود: در بخش آقایان مسابقات از 31 اردیبهشت ماه با حضور 10 تیم آغاز شد که پس از انجام 24 مسابقه در دو گروه 5 تیمی، تیم پیتزا فرنو مقام اول، شرکت عمران گلبهار مقام دوم و تیم ضیا اسپرت مقام سوم را کسب کردند.
   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی گفت: در بخش بانوان مسابقات در قالب تیم‌های سه نفره، از پنجم خرداد ماه در رده سنی زیر 14 سال آغاز شد؛ در این رده سنی 15 تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند و در نهایت تیم ویستا 12 مقام اول، تیم نوآوران مقام دوم و تیم آریان مقام سوم را کسب کرد.
   نوری ابراز کرد: در رده سنی آزاد رقابت‌ها از 12 خرداد با رقابت 16 تیم آغاز شد و در نهایت تیم‌های بجنورد الف، صبا و صدف به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول تا سوم شدند.
    

   تعداد بازدید: 240
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .