•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 172
   کد: 154148
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۰
   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد خبر داد:

   افتتاح چهار پروژه عمرانی فضای سبز در منطقه۱۰ مشهد

   پروژه حاشیه بولوار آزادی حدفاصل شاهد تا میدان قائم(عج)، قطعات فضای سبز فلاحی ٣٨، پارک خطی حاشیه بزرگراه امام علی(ع) و... دیگر پروژه‌های عمرانی فضای سبز در حال ‌اجرا در منطقه١٠ شهرداری است.
   افتتاح چهار پروژه عمرانی فضای سبز در منطقه۱۰ مشهد

   معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از افتتاح چهار پروژه عمرانی فضای سبز در منطقه۱۰ مشهد مجموعا به مساحت بیش از هفت هکتار تا پایان تیرماه خبر داد.
   به ‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، خلیل‌ا... کاظمی اعتبار این پروژه‌‌ها ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: مراحل نهایی عملیات اجرای پارک خطی شهید رفیعی در بولوار فلاحی به مساحت هشت‌ هزار و ۴٠٠ متر‌مربع، پارک خطی رستگاری واقع‌ در میدان عفاف و حجاب، به مساحت ١۵هزار و ۵٠٠ مترمربع، پارک فاطمیه، حدفاصل میثاق تا بولوار حسابی به مساحت ٢١ هزار و ۴٣٧ مترمربع و فضای سبز حاشیه بولوار آزادی حدفاصل میثاق تا شاهد به مساحت ٢۵ هزار مترمربع در حال انجام است و حداکثر تا هفته آخر تیر تکمیل می‌شود.
   وی افزود: پروژه حاشیه بولوار آزادی حدفاصل شاهد تا میدان قائم(عج)، قطعات فضای سبز فلاحی ٣٨، پارک خطی حاشیه بزرگراه امام علی(ع) و... دیگر پروژه‌های عمرانی فضای سبز در حال ‌اجرا در منطقه١٠ شهرداری است که برای اجرای آن‌ها در مجموع حدود چهار میلیارد تومان اعتبار عمرانی پیش‌بینی شده است و در صورت تکمیل مطابق برنامه زمان‌بندی‌شده حدود سه هکتار به مساحت فضای سبز منطقه اضافه خواهد شد.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 172
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .