•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 318
   کد: 154261
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مقدس:

   نرم‌افزارهای شهرداری مشهد یکپارچه‌سازی می‌شود

   تهیه نرم‌افزار جامع شهروندی و شبکه هوشمند اطلاع‌رسانی و نرم‌افزاری و یکپارچه‌سازی نقشه‌های شهر مشهد در حال انجام است که برای یکپارچه کردن این شبکه زحمات زیادی کشیده شده است.
   نرم‌افزارهای شهرداری مشهد یکپارچه‌سازی می‌شود

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مقدس با اشاره به اینکه بیش از 130 نرم‌افزار مختلف در شهرداری مشهد وجود دارد، گفت: به دنبال این هستیم که تمامی نرم‌افزارها یکپارچه‌سازی شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد جواد رجائیان، صبح امروز در بازدید شهردار مشهد مقدس از سازمان فاوا با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در این سازمان افزود: در حال حاضر 330 کیلیومتر فیبر نوری داریم که حدود 40 کیلیومتر آن توسط سازمان ترافیک ایجاد شده است که درخواست داریم فیبر نوری شهرداری مشهد یکدست شود.
   وی اضافه کرد: 100 فضای الکترونیک شهروندی برای استفاده شهروندان ایجاد کرده‌ایم که مهمترین آن سال گذشته به بار نشست؛ براساس آن شهروندان می‌توانند استعلامات مورد نیاز دریافت پروانه را بدون مراجعه به شهرداری انجام دهند اما متاسفانه از این خدمات الکترونیک کم استفاده می‌شود که به دنبال راهکارهایی برای افزایش استفاده شهروندان از این خدمات هستیم.
   وی تصریح کرد: همچنین تهیه نرم‌افزار جامع شهروندی و شبکه هوشمند اطلاع‌رسانی و نرم‌افزاری و یکپارچه‌سازی نقشه‌های شهر مشهد در حال انجام است که برای یکپارچه کردن این شبکه زحمات زیادی کشیده شده است.
   مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری مشهد با بیان اینکه ساماندهی دکل‌های مخابراتی و ارتباطی متعلق به اپراتورهای تلفن همراه و سازمان‌ها در حال اجرا است، افزود: در حال حاضر 1100 دکل مخابراتی و 2000 دکل ارتباطی در شهر مشهد وجود دارد که طی زمانبندی چهار ساله 1100 دکل مخابراتی به 350 دکل کاهش پیدا خواهد کرد که تاکنون 40 دکل تجمیع و زیباسازی شده است.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 318
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .