•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 388
   کد: 154262
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس خبر داد:

   معرفی شهرداری مشهد به عنوان اولین شهرداری الکترونیک کشور

   به دنبال این هستیم که با برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌هایی، ضریب نفوذ و استفاده از خدمات الکترونیک را درمیان شهروندان افزایش دهیم.
   معرفی شهرداری مشهد به عنوان اولین شهرداری الکترونیک کشور

   معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس گفت: به دنبال آن هستیم 130-140خدمت را در شهرداری به صورت الکترونیک ارائه دهیم و در این مسیر آذرماه از شهرداری مشهد به عنوان اولین شهرداری الکترونیک کشور رونمایی خواهد شد تا شهروندان بدون مراجعه به شهرداری به صورت الکترونیکی کارهای خود را انجام دهند.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، شهریار آل شیخ صبح امروز در بازدید تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد مقدس از سازمان فاوای شهرداری با بیان اینکه در حال حاضرارائه تعدادی از خدمات شهرداری مشهد از طریق الکترونیک فراهم است، اظهارکرد: اما متاسفانه مردم از این سیستم کمتر استفاده می کنند و ضریب نفوذ آن کم است.
   وی اضافه کرد: برهمین اساس به دنبال این هستیم که با برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌هایی، ضریب نفوذ و استفاده از خدمات الکترونیک را درمیان شهروندان افزایش دهیم.
   وی تصریح کرد: درنظر داریم لایحه مشوق استفاده از خدمات الکترونیک را به شورای اسلامی شهر ارائه دهیم تا در صورت تصویب افرادی که از طریق سامانه‌های الکترونیک شهرداری مشهد کارهای خود را انجام دهند شامل تخفیف‌هایی شوند تا به این ترتیب ضریب نفوذ و استفاده شهروندان از سامانه الکترونیک افزایش پیدا کند.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 388
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .