•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 191
   کد: 154447
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
   در نشست هماهنگی دهه کرامت مطرح شد:

   واگذاری آذین بندی محلات به مردم در دهه کرامت با ارائه بسته‌های حمایتی 500 هزار تومانی از سوی شهرداری

   امسال با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ویژه برنامه‌های خاصی برای دهه کرامت در نظر گرفته‌ایم و به‌طور ویژه نشاط اجتماعی را در دهه کرامت دنبال می‌کنیم.
   واگذاری آذین بندی محلات به مردم در دهه کرامت با ارائه بسته‌های حمایتی 500 هزار تومانی از سوی شهرداری

   رییس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد در نشست هماهنگی دهه کرامت با اشاره به اهمیت مشارکت مردم در آذین بندی شهر، گفت: با ارائه بسته‌های حمایتی 500 هزار تومانی از سوی شهرداری، آذین بندی محلات در دهه کرامت به خود مردم واگذار می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، منتظری در نشست هماهنگی دهه کرامت که با حضور معاونین فرهنگی و اجتماعی مناطق شهرداری مشهد، مدیران و رابطین مناطق شورای هیئات مذهبی شهر مشهد برگزار شد، اظهار داشت: برگزاری این جلسه با هدف شناسایی ظرفیت‌ها برای تمام مناسبت‌ها و برنامه‌های طول سال است تا در یک همکاری بین هیئات مذهبی و شهرداری، با هم افزایی بیشتر کارها پیش رود.
   وی افزود: امسال با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ویژه برنامه‌های خاصی برای دهه کرامت در نظر گرفته‌ایم و به‌طور ویژه نشاط اجتماعی را در دهه کرامت دنبال می‌کنیم.
   وی با اشاره به حرکت مردمی برای آذین بندی محلات که سال‌هاست در دهه نیمه شعبان در تهران توسط هیئتی‌ها و مردم محله صورت می‌گیرد، گفت: این یکی از اهدافی است که ما دنبال می‌کنیم تا آذین‌بندی محلات در این ایام نورانی دهه‌کرامت صورت گرفته و چهره شهر توسط خود مردم عوض شود.
   رییس اداره شوراهای اجتماعی محلات شهرداری مشهد تاکید کرد: در سال اول حتی حاضریم وسایل آذین‌بندی را ما بدهیم ولی آذین بندی توسط خود مردم صورت گیرد و بسته‌های حمایتی را نیز شهرداری برای این منظور در نظر گرفته است.
   منتظری افزود: حداقل 80 محله در دهه کرامت قرار است محله آرایی شود. هیئاتی که با شورای اجتماعی محله خود ارتباط برقرار کنند، سه بسته حمایتی اطلاع رسانی شهرآرا محله، بن 500 هزار تومانی خرید وسایل آذین بندی و سوما هرگونه تسهیل از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه که لازم باشد دریافت خواهند نمود.
   وی بیان داشت: همچنین جشنی هم که برای دهه کرامت قرار است در هر منطقه برگزار شود که مقرر ساخته‌ایم از ظرفیت یک هیئت بزرگ آن منطقه برای برگزاری آن جشن استفاده شود.
   احمد پورمفردی
    

   کلید واژه ها: دهه کرامت - شهرداری مشهد - -
   تعداد بازدید: 191
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .