•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 180
   کد: 154448
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
   رییس شورای هیئات مذهبی مشهد در نشست هماهنگی دهه کرامت:

   با نظم و ساماندهی تبلیغات شهری مخالف نیستیم / جانمایی 540 مکان برای ساماندهی ایستگاه‌های صلواتی در شهر مشهد

   شورای هیئات مذهبی مشهد نهادی مردمی است و اعضایش به صورت افتخاری در آن عضویت دارند، برنامه‌های دینی باید با رویکرد امام رضا دنبال شود لذا این علاقمندی وجود دارد که ما از توانمان استفاده کنیم و شهرداری هم از توانش برای حمایت ما بهره برد.
   با نظم و ساماندهی تبلیغات شهری مخالف نیستیم / جانمایی 540 مکان برای ساماندهی ایستگاه‌های صلواتی در شهر مشهد

   رییس شورای هیئات مذهبی مشهد گفت: با نظم و ساماندهی تبلیغات شهری و همچنین نظم بخشی به نصب پرده‌ها و بنرهای هیئت‌ها مخالف نیستیم.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، طباطبایی در نشست هماهنگی دهه کرامت که با حضور معاونین فرهنگی و اجتماعی مناطق شهرداری مشهد، مدیران و رابطین مناطق شورای هیئات مذهبی شهر مشهد برگزار شد، اظهار داشت: وجه‌تمایز مشهد با دیگر شهرهای کشور، حضور مضجع شریف اما هشتم، علی بن موسی الرضا است. ما در مشهد ویژگی داریم که در سایر شهرها ندارند آن هم وجود با برکت علی بن موسی الرضا است که همه ما توفیق خدمت به زائران و مجاورانش را یافته‌ایم.
   وی افزود: شورای هیئات مذهبی مشهد نهادی مردمی است و اعضایش به صورت افتخاری در آن عضویت دارند، برنامه‌های دینی باید با رویکرد امام رضا دنبال شود لذا این علاقمندی وجود دارد که ما از توانمان استفاده کنیم و شهرداری هم از توانش برای حمایت ما بهره برد.
   رئیس شورای هیئات مذهبی شهر مشهد تاکید کرد: ما با نظم شهری و ساماندهی تبلیغات شهری مخالف نیستیم اما باید زیرساخت هایش فراهم شود که امروز برخی از زیرساخت‌هایش فراهم شده است اما می‌تواند زیباتر از این باشد. قبلا روی درختان و تیرهای برق نصب می‌شد که ما هم اخطار می‌دادیم ولی چاره‌ای نبود. جدیدا تابلوهایی برای این منطور اختصاص داده شده است که جای تشکر دارد.
   وی افزود: برگزاری ولادت ائمه یکی از موضوعاتی است که باید به صورت جدی‌تری به آن ورود پیدا کنیم. 540 جای مشخص برای ایستگاه‌های صلواتی که قبلا خود دغدغه‌ای برای شهر و شهرداری بود جانمایی شده است و این ایستگاه ها ساماندهی شده‌اند.
   رئیس شورای هیئات مذهبی شهر با اشاره به وجود 2354 هیئت مذهبی در 13 منطقه شهر مشهد گفت: ما علاقمندیم در پارک‌ها و بوستان‌ها، از ظرفیت هیئات برای شادی مومنانه استفاده شود تا دغدغه بزرگان شهر نیز رفع شود، گروه‌های نشاط، دین و زندگی از سوی هیئات مذهبی آماده هستند تا برنامه‌های شاد و مفرحی را در مناطق و عرصه میدان شهدا برگزار کنند.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 180
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .