•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 135
   کد: 154449
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
   معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد:

   بهترین مجریان فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی خود مردم هستند

   برای دهه کرامت با رویکرد مردمی شدن فعالیت‌ها، همیشه تاکید کرده‌ایم از رفتن به سمت فعالیت‌های اداری اجتناب و به سمت فعالیت‌های مردمی پیش رویم. اولویت ما تقویت فعالیت‌های مردمی و حمایت از این حرکت است.
   بهترین مجریان فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی خود مردم هستند

   معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: بهترین مجریان برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی خود مردم هستند.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، دانایی در نشست هماهنگی دهه کرامت که با حضور معاونین فرهنگی و اجتماعی مناطق شهرداری مشهد، مدیران و رابطین مناطق شورای هیئات مذهبی شهر مشهد برگزار شد، با تاکید بر اینکه، بهترین مجریان برای فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی خود مردم هستند،عنوان کرد: برای اجرای این فعالیت‌ها گروه‌های بر‌آمده از دل مردم بهترین مورد هستند. هیئات مذهبی که برای مردم پذیرفته شده هستند یکی از این گروه‌ها هستند و ما تلاش داریم از ظرفیت این هیئات استفاده کنیم.
   وی افزود: برای دهه کرامت با رویکرد مردمی شدن فعالیت‌ها، همیشه تاکید کرده‌ایم از رفتن به سمت فعالیت‌های اداری اجتناب و به سمت فعالیت‌های مردمی پیش رویم. اولویت ما تقویت فعالیت‌های مردمی و حمایت از این حرکت است.
   وی تاکیدکرد: از مجموعه شورای اجتماعی محلات خواسته‌ایم تا از هیئات مذهبی هر محله استفاده نمایند و فعالیت مشترکی را رقم بزنند و عمده فعالیت‌های ما نیز از این طریق صورت گیرد.
   معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به تدارک بسته‌های حمایتی 500 هزار تومانی برای هر محله جهت محله آرایی‌ها افزود: قرار شده است سایر دستگاه‌ها نیز کمک‌های خود را در همین مسیر ارائه نمایند تا مردم محلات خودشان بتوانند به محله آرایی بپردازند.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 135
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .