•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 191
   کد: 154481
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴
   در جلسه مشترک معاونان فرهنگی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور با مسئولین آستان قدس رضوی در مشهد مطرح شد؛

   لزوم همفکری در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه کرامت

   ما برای ارائه خدمات فرهنگی بهتر به مردم باید تمام هدفمان این باشد که با برنامه‌ریزی دقیق و ایجاد یک همپوشانی و تعامل مثبت تمامی تاثیرات فرهنگی مدنظر را بر فضای جامعه اعمال نماییم.
   لزوم همفکری در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های دهه کرامت

   در جلسه مشترک معاونین فرهنگی اجتماعی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور با مسوولان فرهنگی و قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی در مشهد بر لزوم همفکری و هم پوشانی هر چه بیشتر نهادهای مرتبط در راستای برگزاری تاثیر گذار‌تر و باشکوه‌تر برنامه‌های دهه کرامت تاکید شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، در جلسه ای که با حضور معاونین فرهنگی اجتماعی شهرداری کلانشهرهای کشور و با حضور مسئولان فرهنگی آستان قدس رضوی و قائم مقام تولیت این مجموعه در سالن اجتماعات سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در مشهد برگزار شد برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری یکپارچه و وسیع جشن‌ها و برنامه‌های دهه کرامت در سراسر کشور و خصوصاً کلانشهرهای ایران انجام شد.
   در این جلسه مرتضی بختیاری، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه دهه کرامت به عنوان یکی از بهترین فرصت‌ها برای اخلاق سازی و اخلاق گرایی در جامعه است، اظهار کرد: طبق آمار در سال ۹۶ بیش از ۳۰ میلیون زائر و مسافر وارد شهر مشهد شدند که این آمار یکی از بهترین زمینه‌ها و فرصت‌ها برای همین اخلاق سازی و اخلاق گرایی در جامعه است که در این راستا مجموعه‌های فرهنگی و خصوص معاونت‌های فرهنگی شهرداری‌ها نقش به سزایی را می‌توانند ایفا کنند.
   وی اضافه کرد: ما برای ارائه خدمات فرهنگی بهتر به مردم باید تمام هدفمان این باشد که با برنامه‌ریزی دقیق و ایجاد یک همپوشانی و تعامل مثبت تمامی تاثیرات فرهنگی مدنظر را بر فضای جامعه اعمال نماییم.
   همچنین هادی بختیاری، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد مقدس نیز با ارائه گزارشی از برنامه‌های شهرداری مشهد برای جشن‌های دهه کرامت عنوان کرد: هدف ما از گردهمایی معاونین فرهنگی کلانشهرهای کشور به عنوان تاثیرگذارترین شهرها بر فضای اجتماعی و فرهنگی کل ایران این است که با تعامل سازنده با مجموعه آستان قدس رضوی بتوانیم فضای بانشاط توام با آموزه‌های اخلاقی و فرهنگی را در این ایام برای مردم ایجاد نماییم.
   حجت‌الاسلام و المسلمین حجت گنابادی نژاد، رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی نیز در این نشست به ارائه گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات این مجموعه در دهه کرامت امسال و اهداف این برنامه‌ها پرداخت و گفت: امروز با توجه به اوضاع فرهنگی جامعه بیش از هر روز دیگری به تعامل و همکاری در اجرای برنامه‌های فرهنگی و برنامه‌ریزی‌های کلان احتیاج داریم که در این راستا معاونت‌های فرهنگی شهرداری‌ها می‌توانند بهترین عامل اجرا و مشاوره باشند.
   گفتنی است در این جلسه تعدادی از معاونان فرهنگی شهرداری‌های کلانشهرهای کشور از جمله شهرهای تهران، کرج، اصفهان، تبریز، اهواز و ... به ارائه گزارشی از برنامه‌های دهه کرامت در شهرهای خودشان پرداخته و نظرات و پیشنهادات خود را در راستای ارتقای کمی و کیفی این برنامه‌ها عنوان کردند.

   تعداد بازدید: 191
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .