•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 212
   کد: 154525
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت خبر داد:

   آغاز آزمایشی طرح حذف تبادلات نقدی شهروندان مشهدی با پارکبانان در منطقه 9 مشهد

   بر این اساس، طرح آزمایشی یاد شده در معابر بولوار هاشمیه، ، فکوری، پیروزی، شهید صیاد شیرازی و لاین شرقی و غربی کندرو در بولوار وکیل‌آباد به اجرایی خواهد شد.
   آغاز آزمایشی طرح حذف تبادلات نقدی شهروندان مشهدی با پارکبانان در منطقه 9 مشهد

   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت گفت: از امروز  طرح حذف تبادلات نقدی شهروندان مشهدی به صورت آزمایشی آغاز خواهد شد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد مهدی اسدی با بیان این مطلب گفت: از امروز شانزدهم  تیرماه جاری طرح حذف تبادلات نقدی شهروندان مشهدی و پارکبانان شرکت الیت با پایلوت قرار دادن معابر تحت پوشش این شرکت در منطقه 9 مشهد به صورت آزمایشی آغاز خواهد شد.
   وی با بیان اینکه این مهم با هدف جلب رضایتمندی شهروندان صورت می‌گیرد، اظهار کرد: با توجه به رویکرد مدیریت جدید شهری در راستای توسعه شهر هوشمند این مهم به مرحله اجرا در می‌آید.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت در ادامه بیان کرد: بر این اساس، طرح آزمایشی یاد شده در معابر بولوار هاشمیه، فکوری، پیروزی، شهید صیاد شیرازی و لاین شرقی و غربی کندرو در بولوار وکیل‌آباد به اجرایی خواهد شد.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت خاطرنشان کرد: شهروندانی که تمایل به شارژ پلاک خود در حاشیه معابر منطقه 9 دارند، می‌توانند با استفاده از دستگاه های کارتخوان همراه پارکبانان و یا مراجعه به سایت شرکت ترافیک هوشمند الیت به http://www.eliteit.ir/  یا با دانلود نرم‌افزار همراه پارک نسبت به شارژ پلاک خود اقدام نمایند.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 212
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .