•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 208
   کد: 154560
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
   مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد مقدس در آیین رونمایی از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد عنوان کرد:

   شهرداری مشهد، اولین شهر ارائه دهنده خدمات الکترونیک شهرداری بر بستر پیام رسان‌ها

   پیام رسان گپ با توجه به ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد فنی که در حوزه پرداخت و همچنین در حوزه ایجاد ساختارهای تعاملی با کاربر داشت انتخاب شد تا در این جلسه همکاری شهرداری مشهد با این پیام رسان برای اولین بار در کشور کلید بخورد و الگوی کشوری سایر شهرهای کشور در این زمینه باشیم.
   شهرداری مشهد، اولین شهر ارائه دهنده خدمات الکترونیک شهرداری بر بستر پیام رسان‌ها

   مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات شهرداری مشهد مقدس گفت: شهرداری مشهد به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات الکترونیک شهرداری بر بستر پیام‌رسان‌ها در کشور، همکاری خود را با پیام رسانی مشهدی گپ آغاز کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد جواد رجائیان در آیین رونمایی از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد که در راستای خدمات شهر هوشمند بر بستر گپ صورت گرفت، اظهار داشت: موضوع ارائه خدمات هوشمند شهروندی جزو دستور کارهای شهرداری مشهد بوده و ما بدنبال این هستیم تا بستر و پلتفرمی را فراهم کنیم تا سرویس‌های مختلفی که در حوزه خدمات هوشمند و الکترونیک شهرداری مشهد وجود دارد بتواند عرضه مطلوبی را برای شهروندان داشته باشد و دسترسی سهل و مطلوبی را در این حوزه برای شهروندان فراهم شود.
   وی افزود: بسترهای رسمی شهرداری و بسترهای فعالین فضای مجازی که رسانه‌ها و اپلیکیشن‌های پر مخاطب فضای مجازی هستند را برای این منظور در نظر گرفته‌ایم، که یکی از این بسترها، بستر پیام رسان‌ها می‌باشد زیرا هم می‌توان در بستر آن، ارتباط با شهروندان فراهم ساخت و هم اینکه می‌توانیم خدمامان را در آن بستر عرضه نماییم.
   رجاییان ادامه داد: با بررسی که صورت گرفت به این نتیجه رسیدیم در میان پیام‌رسان‌های کشور که توسط وزارت ارتباطات به رسمیت شناخته شده‌اند معدود پیام رسان‌هایی هستند که بتوانند خدمات مدنظر شهرداری مشهد را در بسترشان ارائه نمایند.
   وی اذعان داشت: در این میان پیام رسان گپ با توجه به ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد فنی که در حوزه پرداخت و همچنین در حوزه ایجاد ساختارهای تعاملی با کاربر داشت انتخاب شد تا در این جلسه همکاری شهرداری مشهد با این پیام رسان برای اولین بار در کشور کلید بخورد و الگوی کشوری سایر شهرهای کشور در این زمینه باشیم.
   احمد پورمفردی
    

   تعداد بازدید: 208
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .