•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 204
   کد: 154567
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶
   مدیر پیام رسان گپ در آیین رونمایی از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد تصریح کرد:

   ارائه خدمات شهرداری مشهد بر بستر پیام رسان مشهدی گپ

   پیام‌رسان گپ به عنوان یک زیر ساخت، امکاناتی را می‌تواند فراهم کند که انواع خدماتی را که سازمان‌ها در بستر انواع اپلیکیشن‌ها و پرتال‌ها ارائه می‌کنند و استفاده از آن شاید برای مردم سخت باشد و شاید استفاده آن مثل پرداخت عوارض خودرو، یکبار در سال بیشتر هم نباشد، در یک رابط کاربری یکسان و ساده مانند پیام رسان گپ انجام شود که استفاده‌اش برای مردم راحت است.
   ارائه خدمات شهرداری مشهد بر بستر پیام رسان مشهدی گپ

    مدیر پیام رسان گپ گفت: خدمات شهرداری مشهد بعد از این بر بستر پیام رسان مشهدی گپ ارائه می شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد مقدس، انجیدنی در آیین رونمایی از سند همکاری پیام رسان گپ و شهرداری مشهد که در راستای خدمات شهر هوشمند بر بستر گپ صورت گرفت، عنوان کرد: خدا را شاکرم که این بخش از خدمات که می‌خواهد در حوزه شهر الکترونیک و شهر هوشمند بر بستر پیام‌رسان گپ عرضه شود از شهر خودم، شهر مشهد شروع می‌شود.
   وی افزود: پیام‌رسان گپ به عنوان یک زیر ساخت، امکاناتی را می‌تواند فراهم کند که انواع خدماتی را که سازمان‌ها در بستر انواع اپلیکیشن‌ها و پرتال‌ها ارائه می‌کنند و استفاده از آن شاید برای مردم سخت باشد و شاید استفاده آن مثل پرداخت عوارض خودرو، یکبار در سال بیشتر هم نباشد، در یک رابط کاربری یکسان و ساده مانند پیام رسان گپ انجام شود که استفاده‌اش برای مردم راحت است.
   انجیدنی تصریح کرد: به طور همزمان مذاکراتمان را با چند شهرداری آغاز کرده بودیم که با همکاری خوب شهرداری مشهد، این کار مشترک از اینجا آغاز شد. توافق اولیه صورت گرفته است تا همین سرویس‌ها با فاصله 10 روزه برای شهرداری تهران نیز در گپ ارائه شود.
   وی ابراز کرد: امیدوارم به عنوان یک پروژه مشهدی همانظور که می‌تواند کارآفرینی ‌کند بتواند اسم مشهد را در سایر نقاط کشور در حوزه کارآفرینی زنده نماید زیرا شهر مشهد در حوزه استارتاپ و فناوری اطلاعات توان بالایی دارد اما این موضوع کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
   احمد پورمفردی

   تعداد بازدید: 204
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   2 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .