•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 258
   کد: 154596
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
   به زودی راه‌اندازی می‌شود:

   امکان پرداخت الیت با استفاده از من کارت، کارت‌های بانکی و کیف پول الکترونیکی

   این امکان از سه طریق استفاده از کارت شهروندی شامل من کارت و مشهد کارت، کیف پول همراه (کیپاد) و کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب فراهم است.
   امکان پرداخت الیت با استفاده از من کارت، کارت‌های بانکی و کیف پول الکترونیکی

   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از راه‌اندازی امکان پرداخت الیت با استفاده از من کارت، کارت‌های بانکی و کیف پول الکترونیکی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد جواد رجاییان گفت: ارایه خدمات مختلف به شهروندان و سعی در بهبود کیفیت این خدمات بر بستر فناوری اطلاعات باعث افزایش بهره‌وری رضایت شهروندان و عدالت اجتماعی می‌شود.
   وی افزود: در اغلب موارد شهروندان در تعامل با کسب و کارها، نیازمند انجام پراخت‌های خرد می‌باشند که در این میان راهکار کیف پول الکترونیک به عنوان یکی از بهترین روش‌های نوین پرداخت مطرح است.
   رجاییان در ادامه ضمن معرفی بهترین روش‌های جدید برای شارژ کردن پلاک خودرو توسط شهروندان اظهار داشت: شهروندان می‌توانند از طریق دستگاه‌های پوز بانکی که در اختیار پارکبانان الیت است اقدام به شارژ پلاک خودرو و یا انجام پرداخت الکترونیکی کنند.
   مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: به عبارت دیگر این امکان از سه طریق استفاده از کارت شهروندی شامل من کارت و مشهد کارت، کیف پول همراه (کیپاد) و کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب فراهم است.
   وی در پایان بیان کرد: این خدمت جدید تا قبل از پایان تابستان 97 اجرایی و قابل استفاده عموم شهروندان خواهد بود.
    

   تعداد بازدید: 258
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .