•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 203
   کد: 154656
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
   دبیر عفاف و حجاب شهرداری مشهد عنوان کرد:

   ضرورت آشکار شدن تاثیر اقدامات حوزه حجاب و عفاف در رفتار افراد

   چنانچه اثر کارهای صورت گرفته و فعالیت های شکل گرفته در رفتار افراد مشاهده نشود، باید گفت کار ابتر است.
   ضرورت آشکار شدن تاثیر اقدامات حوزه حجاب و عفاف در رفتار افراد

   دبیر عفاف و حجاب شهرداری مشهد بر ضرورت آشکار شدن تاثیر فعالیت های حجاب و عفاف در رفتار افراد تاکید کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، بهادر صمدیان در نشست هم‌اندیشی با مدیران و مسوولان تشکل‌های ستاد مردمی عفاف و حجاب که در سالن قدیم شورای شهر برگزار شد، اظهار کرد: ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی بر مبنای 2 محور حقوق شهروندی  و عفاف و حجاب براساس ابلاغیه وزارت کشور به صورت اختصاصی شکل گرفت و کار خود را آغاز کرد. در  محور عفاف و حجاب تاکید و توجه بر رفتار افراد است و معتقدیم اگر قرار است کاری صورت گیرد باید اثر بخشی آن در رفتار آشکار باشد.
   وی با اشاره به اینکه فعالیت ها در دو بعد دورن سازمانی و برون سازمانی بنا شده است، گفت:در درون سازمانی تاکید بر رفتار سازمانی و در برون سازمانی رفتار اجتماعی و عفت عمومی مدنطر است؛ همچنین چنانچه اثر کارهای صورت گرفته و فعالیت های شکل گرفته در رفتار افراد مشاهده نشود، باید گفت کار ابتر است.
   دبیر عفاف و حجاب شهرداری مشهد حجاب را میوه عفاف دانست و افزود: عفت عمومی به معنی خویشتن داری، قناعت، پاکدامنی و رعایت پوشش است. عفت نیز عفت در نگاه، رفتار و کلام و کردار را شامل می شود.
   صمدیان ادامه داد: به دنبال ارائه الگوهای برتر رفتاری هستیم و امیدواریم در حوزه اجتماعی با بکارگیری توان و ظرفیت تشکل‌های عمومی و اجتماعی بتوانیم در این زمینه موفق عمل کنیم.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 203
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   1 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .