•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 144
   کد: 154743
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹
   با هدف ارائه مباحث اخلاقی و اعتقادی صورت گرفت:

   برگزاری همایش آموزشی توجیهی بازرسان و ناظران تاکسیرانی مشهد

   در این جلسه که با حضور شرکت‌های مدیریت خطوط نیز برگزار گردید، مسائل دیگری چون نحوه ارتباط با مشتریان، برخورد مناسب و کنترل و نظارت دقیق بر نحوه عملکردها آموزش داده شد.
   برگزاری همایش آموزشی توجیهی بازرسان و ناظران تاکسیرانی مشهد

   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از برگزاری همایش آموزشی توجیهی بازرسان و ناظران تاکسیرانی خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید مهدی علوی مقدم با بیان این مطلب، گفت: با مشارکت 100 نفر از بازرسان و ناظران خطوط تاکسیرانی مشهد، جلسه آموزشی توجیهی با حضور سرهنگ رودهی رئیس پلیس امنیت اخلاقی و سرهنگ دهنوی رئیس پلیس اداره آموزش راهور استان در محل ساختمان معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد برگزار شد.
   وی با اشاره به مباحث مطرح شده در این جلسه آموزشی توجیهی، اظهار کرد: تاکسی وسیله عمومی است. از این رو مباحثی چون منکرات، بایدها و نبایدها، توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی، توجه ویژه به مباحث اخلاقی و اعتقادی، رعایت ساعات کاری، رفتار سازمانی مناسب، نظارت دقیق بر نحوه خدمات رسانی تاکسی‌ها و غیره در این جلسه ویژه بازرسان و ناظران تاکسی‌های فعال در مشهد مقدس مطرح شد.
   مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد در ادامه گفت: در این جلسه که با حضور شرکت‌های مدیریت خطوط نیز برگزار گردید، مسائل دیگری چون نحوه ارتباط با مشتریان، برخورد مناسب و کنترل و نظارت دقیق بر نحوه عملکردها آموزش داده شد.
   گفتنی است، کلاس‌های ضمن خدمت مشابه، ویژه تاکسیرانان مشهدی نیز برنامه ریزی شده و در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.
   نجمه کیشی

   تعداد بازدید: 144
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .