•  
   منبع خبر : 1004
   تعداد بازدید: 184
   کد: 154857
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
   به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) صورت گرفت:

   برگزاری همایش ویژه بانوان در بوستان کوهسنگی

   این همایش پیاده‌روی که با استقبال خوب بانوان مشهدی همراه بود و با حضور بیش از 1500 نفر از بانوان در پارک کوهسنگی به کار خود خاتمه داد.
   برگزاری همایش ویژه بانوان در بوستان کوهسنگی

   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از برگزاری همایش ویژه بانوان در بوستان کوهسنگی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن نوری گفت: این همایش پیاده‌روی با هدف ایجاد شادابی، نشاط، صمیمیت و انگیزه در بانوان مشهدی برای داشتن یک زندگی فعال برگزار شد.
   وی افزود: بانوان مشهدی برای شرکت در این همایش ویژه از ساعت 8:00 صبح روز گذشته در محل پارک کوهسنگی گرد هم آمدند و در هوای پاک و دلنشین این بوستان پیاده‌روی کردند.
   معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد افزود: این همایش پیاده‌روی که با استقبال خوب بانوان مشهدی همراه بود و با حضور بیش از 1500 نفر از بانوان در پارک کوهسنگی به کار خود خاتمه داد.
   نوری خاطرنشان کرد: در پایان این همایش پیاده‌روی ویژه بانوان، به قید قرعه از50 نفر از بانوان شرکت‌کننده با اهدای جوایزی نفیس تجلیل شد.
   لازم به ذکر است در این برنامه شهناز رمارم، عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس نیز حضور داشت
    

   تعداد بازدید: 184
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .