•  
   منبع خبر : 1006
   تعداد بازدید: 98
   کد: 154862
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱

   برگزاری کارگاه "عفاف و حجاب "و نمایشگاه "ستر مستوری " در منطقه 7

   در این کارگاه آسیب‌های عدم رعایت حجاب اسلامی در جامعه و خانواده‌ها مورد بررسی و راهکارهای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ارائه شد.
   برگزاری کارگاه "عفاف و حجاب "و نمایشگاه "ستر مستوری " در منطقه 7

   شهردار منطقه 7 مشهد از برگزاری کارگاه "عفاف و حجاب " در این منطقه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، کوروش باوندی گفت: کارگاه "عفاف و حجاب " و نمایشگاه "ستر مستوری " با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی با حضور جمعی از بانوان شورای اجتماعی محله سیدی در کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی قائم (عج) خبر داد.
   وی بیان کرد: در این کارگاه که با مشارکت کلانتری سیدی برگزار شد سرگرد محمودی در خصوص اهمیت عفاف و حجاب در جامعه اسلامی و تأمین امنیت خانواده و جامعه در کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی قائم (عج) سخنانی را ایراد کرد.
   وی تصریح کرد: در این کارگاه آسیب‌های عدم رعایت حجاب اسلامی در جامعه و خانواده‌ها مورد بررسی و راهکارهای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ارائه شد.
   باوندی در این کارگاه ضمن اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی اسلامی با موضوع عفاف و حجاب ابراز کرد: برگزاری این کارگاه در راستای منویات مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی اسلامی است و این برنامه‌ها می‌تواند تا حدی منجر به آگاه‌سازی جامعه و پیشگیری از آسیب‌ها و زیان‌های مختلف اجتماعی گردد.
   ‏وی ادامه داد:‏‏ پوشش زن ارزشی است که شأن آن باید از سوی بانوان حفظ شود و زن عفیف همچو دژ محکمی می‌تواند چارچوب خانواده و جامعه را از هجمه‌ها و نگاه‌های زیان بار در امان نگه دارد.
   شهردار منطقه 7 مشهد ابراز کرد: همچنین به منظور پرورش حس خلاقیت ذهنی در کودکان، کارگاه قصه‌گویی و ادبیات خلاق در کتابخانه و مرکز اطلاع‌رسانی قائم (عج) در منطقه هفت برگزار شد.
   باوندی در این خصوص گفت: این کارگاه با مشارکت مهد وصال، شورای اجتماعی محله سیدی و شهرداری منطقه 7 در کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی قائم برگزار گردید.
    

   تعداد بازدید: 98
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .