•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 195
   کد: 154868
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
   اداره کل هواشناسی خراسان رضوی اعلام کرد:

   مشهد 43 درجه تب می‌کند/ روند افزایش دمای هوای مشهد از فردا جمعه آغاز می‌شود

   موج گرما به تناوب تا 10روز آینده ادامه خواهد داشت که مراتب با صدور اطلاعیه‌ای به اطلاع دستگاه‌های ذیربط رسیده است.
   مشهد 43 درجه تب می‌کند/ روند افزایش دمای هوای مشهد از فردا جمعه آغاز می‌شود

   اداره کل هواشناسی برای اغلب نقاط شهرستان مشهد روند افزایش هوا را از فردا جمعه پیش‌بینی کرده است که در اوایل هفته آینده شهر مشهد تا 43 درجه سانتیگراد تب خواهد کرد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، یحیی قاینی‌پور، رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: انتظار می‌رود از روز جمعه شاهد روند افزایش دما در غالب نقاط استان باشیم، همچنین افزایش شدت وزش باد به خصوص در نوار شرقی و نیمه جنوبی در برخی ساعات همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.
   وی افزود: بررسی نقشه‌های هواشناسی حاکی از آن است که دمای هوا در روزهای یکشنبه و دوشنبه در مشهد تا 43 درجه سانتیگراد و در نقاط گرمسیر استان به بیش از 45 درجه سانتیگراد افزایش پیدا خواهد کرد.
   وی اضافه کرد: موج گرما به تناوب تا 10روز آینده ادامه خواهد داشت که مراتب با صدور اطلاعیه‌ای به اطلاع دستگاه‌های ذیربط رسیده است.
   قاینی‌پور با بیان اینکه آسمان امروز پنجشنبه شهرستان مشهد کمی ابری بتدریج رشد موقت ابر در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود، اظهار کرد: دمای هوای امروز مشهد در خنکترین زمان 25 درجه سانتیگراد که در گرمترین زمان به 37 درجه سانتیگراد افزایش پیدا خواهد کرد.
   رییس اداره پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: همچنین آسمان مشهد فردا جمعه، صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود، دمای هوا در خنک‌ترین زمان 25 درجه سانتیگراد که در گرمترین زمان به 39 درجه افزایش پیدا خواهد کرد.
   مجید خبیری
    

   تعداد بازدید: 195
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .