•  
   منبع خبر : 1012
   تعداد بازدید: 148
   کد: 154869
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
   مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا(ع) خبر داد؛

   بهره‌برداری از 3 زائرسرای ارزان قیمت تا پایان سال جاری

   در مجموع احداث 34 پروژه زائرسرای ارزان قیمت برای استان‌های مختلف در مشهد در دستورکار قرار دارد که از این تعداد تاکنون 3 زائرسرا به بهره‌برداری رسیده است.
   بهره‌برداری از 3 زائرسرای ارزان قیمت تا پایان سال جاری

   مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) از بهره‌برداری 3 زائر سرای ارزان قیمت تا پایان سال جاری خبر داد.
   سید حسین عابدی در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس با بیان این خبر اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده، قرار بود امسال 6 زائرسرا به بهره‌برداری برسد، اما با توجه به شرایط اقتصادی تنها زائرسراهای ارزان قیمت استان‌های قم، تهران و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها امسال به مرحله بهره‌برداری می‌رسد.
   وی گفت: در مجموع احداث 34 پروژه زائرسرای ارزان قیمت برای استان‌های مختلف در مشهد در دستورکار قرار دارد که از این تعداد تاکنون 3 زائرسرا به بهره‌برداری رسیده است.
   مدیرعامل بنیاد مرکزی زائر امام رضا (ع) تصریح کرد: در حال حاضر 19زائرسرای ارزان قیمت نیز در حال احداث اسن که برخی از آنها-80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
   وی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث 10 زائرسرای ارزان قیمت نیز متوقف شده است، اضافه کرد: این پروژه‌ها در حد گودبرداری و یا فندانسیون پیشرفت فیزیکی دارند و اکنون متوقف شده‌اند، بر همین اساس شرایط آنها در حال بررسی است و به زودی در جلسه هیات امنا تعیین تکلیف خواهند شد.
   عابدی اضافه کرد: همچنین احداث 50 پروژه ترکیبی حسینیه زائرسرا نیز در دستور کار بود که از این تعداد 12 پروژه به بهره‌برداری رسیده و تعدادی دیگر در حال تکمیل پرونده است که احتمال کاهش تعداد این پروژه‌ها وجود دارد.
   مجید خبیری

   تعداد بازدید: 148
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .