•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 142
   کد: 154878
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
   رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد در حاشیه نمایشگاه دام و طیور:

   حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان موجب کاهش هزینه تمام شده ارائه خدمات می‌شود

   معرفی ظرفیت‌ها موجب افزایش بهره‌وری و توسعه پایدار می‌شوند و حرکت در این مسیر امری لازم و ضروری است.
   حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان موجب کاهش هزینه تمام شده ارائه خدمات می‌شود

   رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد در حاشیه افتتاح نمایشگاه دام و طیور گفت: حمایت از شرکت‌های دانش بنیان موجب افزایش بهره‌وری، هوشمندسازی و کاهش هزینه تمام شده ارائه خدمات می‌شود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمد حاجیان شهری در حاشیه افتتاح چهاردهمین نمایشگاه صنایع دام و طیور که شب گذشته و در نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار شد، با بیان اینکه نمایشگاه‌ها ظرفیت بسیار قوی و خوبی را برای تولیدکنندگان و ارائه ایده‌های نو در هر حوزه‌ای فراهم می‌کنند، اظهارکرد: علاوه‌بر این مهم، فرصت بروز و ظهور آخرین دستاوردها و عرضه آنها به بازارهای مصرف و معرفی به واحدهای خارجی نیز فراهم می‌شود.
   وی با اشاره به حضور پرشور شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی در این دوره از نمایشگاه دام و طیور مشهد، گفت: خوشبختانه هر ساله با حضور تولیدکنندگان حرکت رو به ‌جلویی را شاهد هستیم و ظرفیت‌های بهتری در حال شکل گیری است.
   حاجیان شهری خاطرنشان کرد: معرفی ظرفیت‌ها موجب افزایش بهره‌وری و توسعه پایدار می‌شوند و حرکت در این مسیر امری لازم و ضروری است.
   وی در ادامه صحبت‌های خود با بیان اینکه مدیریت شهری بدنبال افزایش بهره‌وری و کاهش قیمت تمام شده خدماتی است که به شهر و شهروندان ارائه می‌شود، افزود: کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر مشهد ارتباط تنگاتنگی با فعالیت‌های حوزه نمایشگاه‌ها دارد و در جهت بهره‌برداری مناسب از آنها اقدام خواهد کرد.
   رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورا تصریح کرد: بدون شک این کمیسیون و معاونت مربوطه آن در شهرداری، از تکنولوژی‌ها و خدماتی که شرکت های مختلف در نمایشگاه‌ها ارائه می‌دهند استفاده خواهد کرد؛ حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان که زمینه های خوبی برای افزایش بهره‌وری، هوشمندسازی و کاهش هزینه‌ها و قیمت تمام شده برای مصرف نهایی ایجاد می‌کنند، بسیار حائز اهمیت بوده و مورد توجه مدیریت شهری و کمیسیون خدمات شهری شورا است.

   تعداد بازدید: 142
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .