•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 166
   کد: 154879
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
   استاد دانشگاه فردوسی و مدیر خردسرای فردوسی در برنامه زنده تلویزیونی اشاره:

   احیای توس به نفع فرهنگ و اقتصاد کشور است

   فردوسی شخصیتی دارد که ما را به کل جهان و همه آریایی تباران متصل می‌سازد. پس هر نوع سرمایه‌گذاری برای این موضوع، به نفع مملکت، اقتصاد و فرهنگ و آینده زبان و هویت ایران است. لازمه این کار نیز، اتحاد فکر و اندیشه در سطوح مختلف مسئولین کشور است.
   احیای توس به نفع فرهنگ و اقتصاد کشور است

   استاد دانشگاه فردوسی و مدیر خردسرای فردوسی گفت: احیای توس به نفع فرهنگ، اقتصاد، زبان، آینده و هویت کشور است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، جعفر یاحقی در برنامه زنده تلویزیونی «اشاره» اظهار داشت: احیای توس تاریخچه زیادی دارد. این کار نیازمند اهتمام ملی است تا همه مسوولان دولتی و ملتی دست به دست هم بدهند و اراده خاصی پشت این کار باشد تا به نتیجه برسد. فرمان مقام معظم رهبری، پشتیبان اساسی احیای توس است که این کار باید به نتیجه برسد.
   وی افزود: مشکل موجود، عدم اتفاق نظر بین مسوولان محلی، مجلس، نهادها می‌باشد و تغییراتی که در ساختار دولت‌ها صورت می‌گیرد باعث کند شدن روند کار احیای توس می‌شود. هر مسئولی که عوض می‌شود دوباره باید کارها از ابتدا آغاز شود.
   استاد دانشگاه فردوسی خاطرنشان ساخت: در این دوره جدید مدیریت شهری که همه آستین‌ها را بالا زده‌اند و همت نموده‌اند تا کاری برای احیای توس انجام شود باید تدبیری اندیشیده شود تا اتفاق نظری بین همه مسوولان شهری و استانی و کشوری صورت گیرد زیرا این کار یک کار ملی است. توس ظرفیتی برای کشور ما می‌باشد و احیای آن به نفع مصالح فرهنگی و اقتصادی کشورمان است.
   یاحقی بیان داشت: یکی از ظرفیت‌های گردشگری و فرهنگی بزرک کشور که موجب اتحاد فرهنگی در کشور می‌شود در احیای توس نهفته است . فردوسی شخصیتی دارد که ما را به کل جهان و همه آریایی تباران متصل می‌سازد. پس هر نوع سرمایه‌گذاری برای این موضوع، به نفع مملکت، اقتصاد و فرهنگ و آینده زبان و هویت ایران است. لازمه این کار نیز، اتحاد فکر و اندیشه در سطوح مختلف مسئولین کشور است.
   احمد پورمفردی

   تعداد بازدید: 166
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .