•  
   منبع خبر : 1009
   تعداد بازدید: 183
   کد: 154881
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
   رییس شورای اسلامی شهر مشهد در حاشیه افتتاح نمایشگاه‌های برق و الکترونیک و دام و طیور:

   بهبود زندگی کارگران در گرو رونق اقتصادی کشور است / «حمایت از کالای ایرانی» نیاز مبرم شرایط کنونی کشور

   واحدهای تولیدی داخلی از توان و ظرفیت بی‌نظیری برخوردارند و این گسترش تعامل و صادرات به سایر کشورها رونق اقتصادی را بهمراه خواهد داشت که در ماوراء این رونق، بهبود زندگی و معیشت کارگران نهفته است.
   بهبود زندگی کارگران در گرو رونق اقتصادی کشور است / «حمایت از کالای ایرانی» نیاز مبرم شرایط کنونی کشور

   رییس شورای شهر مشهد مقدس در حاشیه افتتاح نمایشگاه های برق و الکترونیک و همچنین دام و طیور گفت: رونق اقتصادی موجب بهبود زندگی کارگران می شود و حمایت از کالای ایرانی یکی از زمینه‌های تحقق این مهم است.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، محمدرضا حیدری در حاشیه افتتاح سیزدهمین نمایشگاه برق، الکترونیک، تجهیزات و صنایع وابسته و همچنین چهاردهمین نمایشگاه صنعت دام و طیور در جمع خبرنگاران به تشریح اهمیت برپایی نمایشگاه‌ها در ارتقاء سطح دانش فنی و آگاهی افراد مختلف پرداخت و اظهارکرد: نمایشگاه محل عرضه آخرین دستاوردها و پیشرفت‌های شرکت‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی و فناوری و ... محسوب می‌شود و کانون تعاملات، ارتباطات و پیوندها است.
   وی با بیان اینکه در محیط‌های نمایشگاهی فضا و بستر بسیار مناسبی برای گسترش تعاملات میان تولید کنندگان و مصرف ‌کنندگان شکل می‌گیرد، افزود: در شرایط فعلی نیاز به تولید کالای داخل و از طرف دیگر حمایت مصرف‌کننده از تولیدکنندگان بیشتر از هر روز دیگری احساس می‌شود؛ مقام معظم رهبری امسال را با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری فرمودند و از همین‌رو بر همه ماست تا در جهت تحقق پرفروغ‌تر این شعار سال، گام برداریم.
   حیدری در ادامه با اشاره به چهاردهمین نمایشگاه دام و طیور، گفت: استان خراسان یکی از قطب‌های تولیدات دامی و طیور کشور محسوب می‌شود و از سوی دیگر همجواری با کشورهایی مثل افغانستان و کشورهای آسیای میانه فرصت بسیار غنیمتی است که باید به بهترین شکل از آن بهره‌برد.
   رئیس شورای شهر مشهد حضور برخی شرکت‌ها و مجموعه‌های بین‌المللی در این دو نمایشگاه را بستر خوبی برای گسترش تعاملات تجاری واحدهای تولیدی استانی و کشور دانست و اظهارکرد: واحدهای تولیدی داخلی از توان و ظرفیت بی‌نظیری برخوردارند و این گسترش تعامل و صادرات به سایر کشورها رونق اقتصادی را بهمراه خواهد داشت که در ماوراء این رونق، بهبود زندگی و معیشت کارگران نهفته است.
   حیدری با بیان اینکه در نمایشگاه برق و الکترونیک نیز ابتکارات و خلاقیت های بسیار خوبی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته که فعالان این حوزه میتوانند از آنها بازدید نمایند، تصریح کرد: کاهش میزان استفاده از برق یکی از نیازهای مبرم امروز است و گسترش فرهنگ مصرف بهینه و همچنین استفاده از وسائل برقی کم‌مصرف باید در اولویت رویه زندگی خانوارهای ایرانی قرار گیرد.

   تعداد بازدید: 183
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .