•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 805
   کد: 155405
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰
   در آینده نزدیک رقم می‌خورد؛

   تکمیل نهایی زیرساخت‌های پرداخت هوشمند الیت در همه معابر مشهد

   توسعه شیوه‌های شارژ با استفاده از اپلیکشن کیپاد، من کارت، نصب دستگاه‌های POS و غیره می‌تواند به افزایش مشارکت شهروندان کمک کند.
   تکمیل نهایی زیرساخت‌های پرداخت هوشمند الیت در همه معابر مشهد

   دو هفته ای از اجرای طرح آزمایشی حذف تراکنش‌های مالی شهروندان و پارکبانان در معابر حاشیه‌ای منطقه 9 مشهد می‌گذرد و نتایج اجرای این طرح موفقیت آمیز گزارش شده است. گرچه بنا بر اعلام مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت همانطور که پیش‌بینی می‌شد روزهای اولیه اجرای طرح با کاهش 40 درصدی درآمد این شرکت همراه بود.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد مهدی اسدی با بیان این مطلب در حاشیه پاسخگویی مسئولان شهری در مرکز ارتباطات مردمی شهرداری 137، اظهار کرد: با توجه به اینکه اجرای آزمایشی طرح حذف تبادلات مالی شهروندان و پارکبانان در منطقه 9 کلید خورد، مشارکت خوب شهروندان گزارش شده است. در عین حال نتایج به دست آمده بر ضرورت فراهم آوردن شیوه‌های شارژ به روش غیرحضوری تاکید دارد.
   وی بیان کرد: توسعه شیوه‌های شارژ با استفاده از اپلیکشن کیپاد، من کارت، نصب دستگاه‌های POS و غیره می‌تواند به افزایش مشارکت شهروندان کمک کند.
   مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت با اشاره به آماده بودن بخش قابل توچهی از زیرساخت‌های مربوطه، خاطر نشان کرد: پیگیر اختصاص دستگاه‌های POS از بانک هستیم و به زودی این دستگاه‌ها در اختیار پارکبانان قرار می‌گیرد.
   اسدی با اشاره به ضریب پوشش 90 درصدی من کارت در مشهد و موفقیت آن در این کلانشهر، توضیح داد: تنوع ارائه خدمات من کارت در مشهد بسیار زیاد است و نشان داده الگوی موفقی در ارائه خدمات هوشمند است. از این رو می‌توان به آینده اجرای طرح‌های هوشمندسازی در الیت نیز امیدوار بود.
   وی با اشاره به اتمام روند آزمایشی طرح حذف تراکنش‌های مالی شهروندان و پارکبانان در منطقه 9، بیان کرد: در حال رصد وضعیت، بررسی نقاط قوت و رفع نواقص هستیم و انتظار می‌رود با تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز، این طرح کل شهر مشهد را پوشش دهد.
   نجمه کیشی

    

   تعداد بازدید: 805
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   ارزیابی این مورد:
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .