•  
   منبع خبر : 1003
   تعداد بازدید: 640
   کد: 155502
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۷/۰۵/۰۱
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور عمرانی شهرداری مشهد خبر داد:

   تکمیل بولوار نماز تا پایان مردادماه

   باز شدن این مسیر سبب کاهش و بازشدن گره ترافیک در بزرگراه شهید کلانتری می‌شود.
   تکمیل بولوار نماز تا پایان مردادماه

   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور عمرانی شهرداری مشهد از تکمیل بولوار نماز تا پایان مردادماه خبر داد.
   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید محمود ریحانی با بیان این مطلب گفت: پروژه بولوار نماز به طول 11.5 کیلومتر است که از تقاطع هاشمیه در پارک خورشید آغاز می‌شود و انتهای آن به منطقه سیدی، کوشش می‌رسد و انتظار می‌رود تا پایان مردادماه این پروژه تکمیل گردد.
   وی با بیان اینکه از سال 90 این پروژه کلید خورده است، افزود: تاکنون 8 کیلومتر از این پروژه به بهره‌برداری رسیده و 3.5 کیلومتر آن حدفاصل چهارراه شهید ناصری تا بولوار شهدای ارتش باقی مانده بود که در محدوده متعلق به آستان قدس رضوی و توس گستر قرار داشت.
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور عمرانی شهرداری مشهد با بیان اینکه پیش از این بولواری براساس طرح کشیده شده بود، گفت: مدیریت شهری جدید تاکید داشت این حلقه مفقوده باید هرچه سریعتر تکمیل شود. به همین دلیل این پروژه از دی ماه سال گذشته استارت خورد.
   ریحانی با اشاره به اینکه طرح اجرا شده از نظر ترافیکی مورد قبول نبود، خاطرنشان کرد: عرض پروژه 7 متر بود که هم‌اکنون عرض این بولوار به 10.5 افزایش یافته است. همچنین تغییراتی در هندسه طرح صورت گرفت.
   وی افزود: 90 درصد پروژه از محدوده 3.5 کیلومتری پروژه انجام شده و باقیمانده آن تا انتهای مرداددماه تکمیل می شود.
   مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور عمرانی شهرداری تصریح کرد: باز شدن این مسیر سبب کاهش و بازشدن گره ترافیک در بزرگراه شهید کلانتری می‌شود.
   در ادامه حجت فرقانی شهردار منطقه 8 مشهد نیز با ابراز امیدواری از تکمیل شدن هرچه سریعتر این پروژه، گفت: در حال حاضر به دلیل عدم تکمیل پروژه، خدمات شهرداری در بولوار نماز به طول کامل ارائه نمی‌شود و امید است با تکمیل این مسیر پوشش‌دهی خدمات شهری نیز تمام بولوار را در بر گیرد.
   نجمه کیشی
    

   کلید واژه ها: بولوار نماز - شهرداری مشهد -
   تعداد بازدید: 640
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   ارزیابی
   امتیاز کسب شده در ارزیابی:
   ارزیابی این مورد:
   3 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
  • تبلیغات

     


 

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت روابط عمومی و بین الملل شهرداری مشهد بوده و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد .